Punkty Pobrań w Gniezno

Filtry:

Laboratorium medyczne w Gnieźnie

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Gnieźnie wybrać, aby wykonać badania? Odwiedź jeden z licznych punktów pobrań Diagnostyki w swoim mieście. Oferujemy zarówno badania z krwi, moczu i kału, ale także badania genetyczne, w tym testy na ojcostwo. Aby dowiedzieć się więcej na temat badań wykonywanych w Diagnostyce, napisz e-mail lub zadzwoń do jednego z naszych laboratoriów w Gnieźnie.

Profilaktyka 40 PLUS w Gnieźnie

Chcesz wziąć udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Gnieźnie, ale nie wiesz, gdzie się udać? Odwiedź wybrany punkt pobrań Diagnostyki. Pakiety badań w ramach akcji profilaktycznej są kierowane do osób po 40. roku życia. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących realizacji programu, przeczytaj nasz artykuł, napisz lub zadzwoń do jednego z naszych punktów.

Badania krwi w Gnieźnie

Na tej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat wykonania badania krwi w Gnieźnie. Jako Diagnostyka oferujemy szeroki wybór badań krwi oraz pakietów, np. tarczycowych. Wiele z nich nie wymaga skierowania. Każdy oddział Diagnostyki to uprzejma i profesjonalna obsługa, która odpowie na wszystkie pytania. Informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania krwi znajdziesz tutaj.

Badania kału w Gnieźnie

Potrzebujesz wykonać badania kału w Gnieźnie? Wybierz placówkę z dostępnych powyżej i skontaktuj się z nią. Udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji dotyczących szczegółów badania oraz zapiszemy na badanie telefonicznie. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Gnieźnie

Szukasz miejsca, gdzie wykonasz badania moczu w Gnieźnie? Ma je w swojej ofercie Diagnostyka. Badania moczu oferujemy pojedynczo, jak i zawarte w pakietach profilaktycznych. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Wybierz placówkę w Gnieźnie i skontaktuj się z nią. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Gnieźnie

Diagnostyka oferuje również badania genetyczne w Gnieźnie. W ich skład wchodzi na przykład test ojcostwa czy GENOdiagDIETA. Usługę tego typu wykonasz w placówce Diagnostyki w Gnieźnie. Skontaktuj się z wybraną placówką, by poznać szczegóły i umów się na wybrane badanie genetyczne.