Punkty Pobrań w Gorlice

Filtry:

Badania krwi w Gorlicach

Wiesz gdzie możesz wykonać badania krwi Gorlicach? Te oraz inne badania laboratoryjne zamówisz w oddziale Diagnostyki. Na tej stronie znajdziesz potrzebne informacje na ten temat, możesz tutaj też bezpośrednio zamówić badanie online. Jeśli wolisz kontakt osobisty skontaktuj się z placówką w Gorlicach telefonicznie. Nasi pracownicy chętnie Ci pomogą. Informacje kontaktowe znajdują się powyżej.

Badania kału w Gorlicach

Wiesz, że w placówce Diagnostyki w Gorlicach możesz również wykonać badania kału? Jeśli potrzebujesz wykonać takie badanie skontaktuj się z naszym oddziałem. Numer telefonu i adres znajdziesz powyżej. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania się do badania kału.

Badania moczu w Gorlicach

A może interesuje Cię wykonanie badania moczu w Gorlicach? Wybierz jedną z placówek dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z nią. Nasz personel zaproponuje termin badania i powie jak się do niego przygotować.

Badania genetyczne w Gorlicach

Badania genetyczne w Gorlicach? Tą usługę również wykonasz w placówce Diagnostyki. Skontaktuj się z naszym oddziałem, by dowiedzieć się więcej i zapisać się na badanie.