Punkty Pobrań w Koło

Filtry:

Laboratorium medyczne w Kole

Czy wiesz, że w Kole znajduje się punkt pobrań firmy Diagnostyka, w którym wykonasz różnorodne badania laboratoryjne, a wiele z nich, bez skierowania lekarskiego? Laboratorium medyczne w Kole to miejsce, w którym zrealizujesz badania moczu, kału, krwi lub badania genetyczne, a także wymazy mikrobiologiczne. Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji, nasi pracownicy odpowiedzą na Twoje pytania. Dane kontaktowe oraz adresy znajdują się powyżej.

Badania krwi w Kole

Na tej stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje na temat możliwości wykonania badania krwi w Kole. W tym miejscu znajdziesz z kolei informacje na temat odpowiedniego przygotowania do badania krwi. W celu umówienia się na badanie skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Dane kontaktowe do placówki w Kole znajdują się powyżej.

Badania kału w Kole

Jeśli chcesz wykonać badania kału w Kole w placówce Diagnostyki, musisz skontaktować się z nią i ustalić termin badania. Informacje kontaktowe do znajdziesz powyżej. Gdy będziesz już znał termin badania, możesz zapoznać się z materiałami na temat przygotowania do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Kole

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do wykonania badań moczu w Kole, możesz liczyć na ofertę firmy Diagnostyka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do wykonania badania moczu oraz adres i dane kontaktowe do placówki. Sprawdź także informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Kole

W placówkach sieci Diagnostyka wykonuje się też badania genetyczne. Zaliczamy do nich na przykład test tolerancji pokarmowej, test ojcostwa oraz wiele innych. Zrealizujesz te badania genetyczne w Kole, w naszych placówkach. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.