Punkty Pobrań w Koło

Filtry:

Badania krwi w Kole

Czy wiesz, że w Kole znajduje się punkt pobrań firmy Diagnostyka, w którym wykonasz szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, a wiele z nich, bez skierowania lekarskiego?. Na tej stronie internetowej znajdziesz wszystkie informacje na temat możliwości wykonania badania krwi w Kole. W tym miejscu znajdziesz z kolei informacje na temat odpowiedniego przygotowania do badania krwi. W celu umówienia się na badanie skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Dane kontaktowe do placówki w Kole znajdują się powyżej. Co ważne, w każdej naszej placówce możesz liczyć na pomocną i profesjonalną obsługę, która odpowie na wszystkie pytania i pomoże ustalić dogodny termin badania

Badania kału w Kole

Jeśli chcesz wykonać badania kału w placówce Diagnostyki w Kole, musisz skontaktować się z nią i ustalić termin badania. Informacje kontaktowe do znajdziesz powyżej. Gdy będziesz już znał termin badania, możesz zapoznać się z materiałami na temat przygotowania do badań kału - znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Kole

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do wykonania badań moczu w Kole, możesz liczyć na ofertę firmy Diagnostyka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do wykonania badania moczu oraz adres i dane kontaktowe do placówki. Sprawdź także informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Kole

W placówkach sieci Diagnostyka wykonuje się też badania genetyczne. Zaliczamy do nich na przykład test tolerancji pokarmowej, test ojcostwa oraz wiele innych. Wszystkie te badania genetyczne możesz również wykonać w naszym oddziale w Kole. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.