Punkty Pobrań w Konstancin-Jeziorna

Filtry:

Laboratorium medyczne w Konstancinie-Jeziornie

Planujesz badania? Odwiedź laboratorium medyczne Konstancinie-Jeziornie sieci Diagnostyka. W dogodnym dla Ciebie punkcie zlecisz wszystkie podstawowe badania diagnostyczne w zakresie badań krwi, kału i moczu. Możesz również zdecydować się na kompleksowe pakiety badań, np. tarczycy czy badania diagnozujące alergie. W naszej ofercie znajdziesz także badania genetyczne oraz testy na ojcostwo. Odwiedź nasz e-Sklep lub skontaktuj się z jednym z punktów Diagnostyki w Starachowicach.

Badania krwi w Konstancinie-Jeziornie

Jesteś zainteresowany wykonaniem badania krwi w Konstancinie-Jeziornie? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat oferty firmy Diagnostyka. Warto podkreślić, że duża część z oferowanych badań dostępnych jest bez skierowania. W każdym naszym oddziale zapewniamy Ci miłą i profesjonalną obsługę, która odpowie na wszystkie pytania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Konstancinie-Jeziornie

W placówce firmy Diagnostyka bez problemu wykonasz badania kału. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z odpowiednim oddziałem i umówić się na konkretny termin badania kału w Konstancinie-Jeziornie. Informacje kontaktowe znajdują się powyżej. Po ustaleniu terminu dobrze jest zapoznać się z materiałami na temat przygotowania się do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Konstancinie-Jeziornie

Jesteś zainteresowany wykonaniem badania moczu w Konstancinie-Jeziornie? To proste, musisz tylko skontaktować się z naszym oddziałem. Resztę zostawiasz nam. Nasz personel odpowie na Twoje ewentualne pytania, ustali termin i wykona badanie. Wyniki możesz odebrać przez internet. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Konstancinie-Jeziornie

Czy w placówce Diagnostyki w Konstancinie-Jeziornie można wykonać również test na ojcostwa albo test tolerancji pokarmowej? Tak, Diagnostyka posiada w swojej ofercie badania genetyczne. Wystarczy, że skontaktujesz się z oddziałem, a nasz personel udzieli Ci wszystkich informacji na ten temat. Zapraszamy do kontaktu – zaplanuj z nami badania genetyczne w Konstancinie-Jeziornie.