Punkty Pobrań w Kostrzyn nad Odrą

Filtry:

Laboratorium medyczne w Kostrzynie nad Odrą

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Odwiedź laboratorium medyczne w Kostrzynie nad Odrą firmy Diagnostyka. Oferujemy szereg badań krwi, moczu, kału oraz badania genetyczne. Są one dostępne pojedynczo, jak i w ramach pakietów diagnostycznych. Sprawdź naszą ofertę w e-Sklepie lub skontaktuj się z pracownikami jednego z punktu pobrań Diagnostyki. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Kostrzynie nad Odrą

Masz ponad 40 lat i chcesz wykonać darmowy pakiet badań, który pozwoli Ci sprawdzić Twój stan zdrowia? Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Kostrzynie nad Odrą. Badania zrealizujesz w punktach Diagnostyki. By dowiedzieć się więcej informacji na temat tego, jak wziąć udział w akcji, zadzwoń lub napisz e-mail do naszych pracowników z Kostrzyna nad Odrą.

Badania krwi w Kostrzynie nad Odrą

Jesteś zainteresowany wykonaniem badania krwi w Kostrzynie nad Odrą? Tutaj dowiesz się wszystkiego na ten temat i znajdziesz dane kontaktowe do placówek firmy Diagnostyka w Twoim mieście. Wiele z badań, jakie oferuje sieć placówek Diagnostyka, dostępnych jest bez skierowania. Tym, co nas wyróżnia, jest profesjonalna i pomocna obsługa. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Kostrzynie nad Odrą

Musisz wykonać badania kału w Kostrzynie nad Odrą? Jesteś w odpowiednim miejscu. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o placówkach sieci Diagnostyka w Kostrzynie nad Odrą, w których przeprowadzane są badania kału. Wystarczy, że wybierzesz najbliższy oddział i skontaktujesz się z nim w sprawie wykonania badania. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Kostrzynie nad Odrą

Potrzebujesz wykonać badania moczu w Kostrzynie nad Odrą? Tego typu popularne badania są wykonywane w licznych placówkach sieci Diagnostyka, również w Twoim mieście. Z listy placówek, która znajduje się powyżej, wybierz jedną i skontaktuj się z nią telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Nasz personel poinstruuje Cię, jakie są kolejne kroki. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Kostrzynie nad Odrą

Czy wiesz, że oprócz popularnych badań z krwi czy moczu, wykonasz także badania genetyczne w Kostrzynie nad Odrą? W punktach Diagnostyki oferujemy pakiety, jak i pojedyncze badania genetyczne. U nas zbadasz predyspozycje genetyczne do rozwoju wielu chorób czy testy na ojcostwo. Zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych punktów. Dane kontaktowe oraz adresy znajdziesz powyżej.