Punkty Pobrań w Kostrzyn

Filtry:

Badania krwi w Kostrzynie

Szukasz placówki, w której wykonasz badania krwi w Kostrzynie? Dobrze trafiłeś - na tej stronie dowiesz się wszystkiego o możliwości wykonania badania krwi w oddziale firmy Diagnostyka w Kostrzynie. Diagnostyka oferuje nie tylko badania krwi ale również wiele innych badań laboratoryjnych. Większa część z nich jest dostępna bez skierowania od lekarza. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę, albo umówić się na konkretne badanie skontaktuj się z placówką w Kostrzynie. Dane kontaktowe znajdują się powyżej. Jeśli masz jakieś pytania po prostu zadaj je naszemu pracownikowi, chętnie Ci pomoże.

Badania kału w Kostrzynie

Nie wiesz gdzie w Kostrzynie możesz wykonać badania kału? To, tak jak i wiele innych badań laboratoryjnych posiada w swojej ofercie sieć laboratoriów Diagnostyka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje o możliwości wykonaniu badania kału w Kostrzynie. Wybierz jedną z form kontaktu dostępnych na tej stronie i umów się na badanie.

Badania moczu w Kostrzynie

Gdzie wykonać badania moczu w Kostrzynie? Wybierz jedną z licznych placówek sieci Diagnostyka. Na tej stronie znajdziesz listę i dane kontaktowe do wszystkich naszych placówek w Kostrzynie. Wybierz najbliższy oddział i skontaktuj się z nim w celu umówienia się na badanie.

Badania genetyczne w Kostrzynie

Czy wiesz, że w placówkach Diagnostyki w Kostrzynie można też wykonać testy genetyczne? W swojej szerokiej ofercie Diagnostyka ma około 2500 badań, w tym badania genetyczne takie jak test tolerancji pokarmowej. Skontaktuj się z wybranym oddziałem w Kostrzynie i poproś o przedstawienie oferty. Dane kontaktowe znajdują się powyżej.