Punkty Pobrań w Leszno

Filtry:

Laboratorium medyczne w Lesznie

Chcesz wykonać badania krwi, kału lub moczu, a może planujesz badania genetyczne? Wszystkie z nich oferuje Diagnostyka, dlatego odwiedź wybrane laboratorium medyczne w Lesznie, które należy do naszej sieci. Zapewniamy kompleksową diagnostykę w formie pakietów badań oraz pojedyncze badania – wszystko według Twoich potrzeb. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi pracownikami – osobiście, telefonicznie lub e-mailowo. Dane kontaktowe oraz adresy dostępne są na tej stronie.

Profilaktyka 40 PLUS w Lesznie

Czy wiesz, że badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Lesznie są realizowane w punktach Diagnostyki? By skorzystać z pakietu oferowanego w ramach programu profilaktycznego, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Placówki realizujące badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS poznasz, wykorzystując filtry na naszej stronie.

Badania krwi w Lesznie

Badania krwi w Lesznie możesz wykonać w placówkach firmy Diagnostyka. Oferujemy wiele badań, także tych, które nie wymagają skierowania lekarskiego, oraz kompleksowych pakietów diagnostycznych. Poznaj naszą ofertę w e-Sklepie. Jeśli chcesz, możesz również skontaktować się telefonicznie z pracownikami naszych placówek w Lesznie lub udać się osobiście, aby dowiedzieć się szczegółów. Dane kontaktowe oraz adresy znajdziesz powyżej. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Lesznie

Badania kału w Lesznie wykonasz również w placówkach Diagnostyki. Poznaj nasz poradnik, dzięki któremu przygotujesz się do tego typu badania.

Badania moczu w Lesznie

Badania moczu w Lesznie, jak i w całej Polsce, są jednymi z najbardziej popularnych badań wykonywanych w punktach Diagnostyki. Warto odnotować, że wiele takich badań wchodzi w skład oferowanych w sklepie internetowym Diagnostyki pakietów badań w bardzo przystępnych cenach. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Lesznie

Czy wiesz, że badania genetyczne w Lesznie wykonasz w punktach pobrań Diagnostyki? Wiele z nich zawartych jest także w kompleksowych pakietach badań. Poznaj naszą ofertę w e-Sklepie lub skontaktuj się z jedną z naszych placówek.