Punkty Pobrań w Mielec

Filtry:

Laboratorium medyczne w Mielcu

Planujesz wykonać badania i zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Mielcu będzie odpowiednie? Sieć Diagnostyka oferuje liczne badania w kilku punktach tego miasta. We wszystkich z nich wykonasz podstawowe badania oraz rozbudowane pakiety badań, a niektóre z nich oferują wymazy ginekologiczne bądź badania genetyczne. Aby dowiedzieć się więcej o wykonywanych badaniach, skontaktuj się e-mailowo lub telefonicznie z danym punktem Diagnostyki.

Profilaktyka 40 PLUS w Mielcu

W wybranych placówkach Diagnostyki wykonasz darmowe badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Mielcu. Pakiety badań skierowane są do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat akcji, zadzwoń lub napisz do jednego z punktów Diagnostyki w Mielcu.

Badania krwi w Mielcu

Najlepszym miejscem, w którym wykonasz badania krwi w Mielcu, jest placówka sieci laboratoriów medycznych Diagnostyka. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje kontaktowe do naszego oddziału w Mielcu. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym personelem. W tym miejscu dowiesz się, jak poprawnie przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Mielcu

Wykonanie badania kału w Mielcu jest możliwe w punkcie pobrań sieci Diagnostyka. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z odpowiednim oddziałem. Niezbędne dane do placówek znajdziesz powyżej, do wyboru masz też skorzystanie z formularza kontaktowego. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Mielcu

Do wykonania badania moczu w Mielcu wystarczy kontakt z placówką Diagnostyki w tym mieście. Informacje kontaktowe znajdują się na tej stronie internetowej. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z nami, aby umówić badanie moczu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Mielcu

Badania genetyczne w Mielcu także bez problemu zlecisz i wykonasz w punkcie pobrań Diagnostyki. Wybór badań oraz pakietów genetycznych jest bardzo duży. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej lub uzyskasz po kontakcie z wybraną placówką.