Punkty Pobrań w Otwock

Filtry:

Laboratorium medyczne w Otwocku

Zdrowie jest ważne, dlatego odwiedź laboratorium medyczne w Otwocku wchodzące w skład sieci laboratoriów Diagnostyki. Wykonasz u nas badania krwi, kału, moczu, a także badania genetyczne czy wymazy ginekologiczne. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, odwiedź jeden z punktów lub odwiedź e-Sklep, by zapoznać się z naszą ofertą.

Profilaktyka 40 PLUS w Otwocku

Czy wiesz, że możesz skorzystać z darmowego pakietu badań w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Otwocku? Wystarczy, że odwiedzisz jeden z punktów Diagnostyki, który bierze udział w programie. Skorzystaj z filtrów na tej stronie lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o szczegółach akcji i placówkach realizujących badania.

Badania krwi w Otwocku

Badania krwi to jedne z najpopularniejszych badań wykonywanych w placówkach Diagnostyki. Skorzystaj z filtrów na mapie powyżej, aby znaleźć placówkę, w której wykonasz badania krwi w Otwocku. Przeczytaj również, jak przygotować się pobraniem krwi – informacje znajdziesz tutaj.

Badania kału w Otwocku

Szukasz miejsca, w którym wykonasz badania kału w Otwocku? Zrealizujesz je w większości naszych punktów pobrań. Wyszukaj najbliższy oddział Diagnostyce na mapie powyżej i skontaktuj się z nami. Przed badaniem zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Otwocku

Diagnostyka wykonuje również badania moczu w Otwocku. To jedno z najważniejszych badań w monitorowaniu zdrowia. Jeśli planujesz je wykonać, skorzystaj z mapy na górze tej strony i wybierz jeden z punktów. Zapoznaj się także z naszymi wskazówkami dotyczącymi przygotowania do badania.

Badania genetyczne w Otwocku

Skorzystaj z filtrów, by znaleźć najbliższą placówkę Diagnostyki oferującej badania genetyczne w Otwocku. Możesz także nabyć takie badania w formie pakietów w naszym sklepie online, a następnie wykonać je w placówkach w Otwocku, które oznaczone są jako obsługujące e-commerce.