Punkty Pobrań w Piaseczno

Filtry:

Laboratorium medyczne w Piasecznie

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i planujesz wykonać badania, ale nie wiesz, gdzie się udać? Wybierz to laboratorium medyczne w Piasecznie, które oferuje wysoką jakość, szeroką ofertę i przyjazny personel – odwiedź Diagnostykę. W naszych punktach w Piasecznie wykonujemy badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów lub umówić wizytę, zadzwoń lub napisz e-mail do jednego z punktów. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Piasecznie

Program Profilaktyka 40 PLUS w Piasecznie to akcja darmowych pakietów diagnostycznych dla osób po 40. roku życia, które wykonasz w wybranych punktach Diagnostyki w Twoim mieście. Zatroszcz się o swoje zdrowie – skontaktuj się z naszymi pracownikami w Piasecznie i weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS.

Badania krwi w Piasecznie

Placówki Diagnostyki oferuje szeroki wybór badań laboratoryjnych, w tym także badania krwi w Piasecznie. Część oferty dostępna jest bez skierowania, a same badania oferowane są pojedynczo, jak i w atrakcyjnych pakietach, np. pakiecie sercowym. Obsługa w naszych oddziałach wyróżnia się profesjonalnym i miłym podejściem do klienta. Przed wizytą przeczytaj także poradnik o tym, jak właściwie przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Piasecznie

Jeśli chcesz także wykonać badania kału w Piasecznie, udaj się do placówki Diagnostyki. Badania kału występują u nas pojedynczo, jak i jeden z elementów większych pakietów diagnostycznych. Chcesz sprawdzić pełną ofertę badań laboratoryjnych? Skontaktuj się z wybraną placówką. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Piasecznie

Jeśli Interesuje Cię wykonanie badania moczu w Piasecznie, wybierz jedną z placówek Diagnostyki w tym mieście. Skorzystaj z danych kontaktowych i umów się na badanie. Pamiętaj, że możesz również wykupić badanie moczu online w naszym sklepie. Do badania moczu należy się wcześniej przygotować – sprawdź nasz artykuł z niezbędnymi informacjami na ten temat

Badania genetyczne w Piasecznie

Czy wiesz, że wykonasz badania genetyczne w Piasecznie? Diagnostyka w Twoim mieście to miejsce, w którym wykonasz testy na ojcostwo, badania genetyczne nadwrażliwości pokarmowych i inne. Poznaj naszą ofertę, odwiedzając e-Sklep lub kontaktując się z naszymi pracownikami.