Punkty Pobrań w Płock

Filtry:

Laboratorium medyczne w Płocku

Zadbaj o swoje zdrowie i odwiedź wybrane laboratorium medyczne w Płocku należące do sieci Diagnostyka. Wykonasz u nas badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Aby zapewnić komfort naszym pacjentom, oferujemy także pakiety badań, które umożliwiają prostą i szybką diagnostykę. Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji na temat wykonywanych przez nas badań, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Zadzwoń do nas lub odwiedź jeden z punktów pobrań – niezbędne dane znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Płocku

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wykonując badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Płocku? Udaj się do punktu pobrań Diagnostyki, który bierze udział w programie. Użyj filtrów na tej stronie lub skontaktuj się z naszymi pracownikami, aby poznać adresy placówek realizujących badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS.

Badania krwi w Płocku

Chcesz wykonać badania krwi w Płocku? Odwiedź jeden z naszych punktów pobrań – oferujemy pojedyncze badania, jak i rozbudowane pakiety (np. pakiet tarczycowy czy alergiczny), które pozwalają na szybką diagnostykę. Przy okazji zapoznaj się z naszym poradnikiem, dzięki któremu dobrze przygotujesz się do badania krwi.

Badania kału w Płocku

Badania kału w Płocku, jak i w całej Polsce, jest jednym z popularniejszych badań wykonywanych w Diagnostyce. Wykonasz je w większości naszych punktów pobrań, również w Płocku. Użyj filtrów wyszukiwania powyżej i wybierz placówkę w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Przed badaniem zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Płocku

Jeśli chcesz, możesz również wykonać badania moczu w Płocku, w jednej z naszych placówek. To popularne badanie, które umożliwia ocenę zdrowia człowieka. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do badania, przeczytaj przygotowany przez nas materiał.

Badania genetyczne w Płocku

Czy wiesz, że możesz również wykonać badania genetyczne w Płocku? Diagnostyka w swojej ofercie ma liczne badania genetyczne, które dostępne są pojedynczo oraz w pakietach. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów dotyczących tego rodzaju badań, skontaktuj się z naszą infolinią lub odwiedź jedną z naszych placówek. Dane kontaktowe znajdują się powyżej.