Punkty Pobrań w Police

Filtry:

Badania krwi w Policach

Police to kolejna miejscowość, w której znajdują się placówki Diagnostyki - lidera na polskim rynku badań diagnostycznych. Możesz tu wykonać popularne badania krwi i wiele innych badań laboratoryjnych. Jesteś zainteresowany przeprowadzeniem badania krwi w Nowej Soli? Skorzystaj z informacji powyżej i skontaktuj się wybraną placówką.

Badania kału w Policach

Badania kału to jedno z popularniejszych badań dostępnych w ofercie Diagnostyki. Wykonasz je w większości naszych punktów pobrań, również w Policach. Użyj filtrów wyszukiwania powyżej i skontaktuj się z wybranym oddziałem. Przed badaniem zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Policach

Badanie moczu to bardzo popularne badanie diagnostyczne, które wykonasz w jednym z punktów pobrań sieci Diagnostyka w Policach. Wystarczy, że skorzystasz z mapy na górze tej strony i skontaktujesz się z wybranym oddziałem. Odwiedź nas!

Badania genetyczne w Policach

Niektóre z naszych placówek oferują także badania genetyczne. Skorzystaj z filtrów, by je znaleźć. Możesz także nabyć takie badania w formie pakietów w naszym sklepie online, a następnie wykonać je w placówkach w Policach, które oznaczone są jako obsługujące e-pakiety.