Punkty Pobrań w Pruszków

Filtry:

Laboratorium medyczne w Pruszkowie

Diagnostyka ma swoje oddziały w różnych miejscach województwa mazowieckiego – znajdziesz również nasze laboratorium medyczne w Pruszkowie i to w kilku lokalizacjach. W naszych punktach wykonasz badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Zrealizujesz je jako pojedyncze badania, ale możesz również zakupić pakiety, które umożliwiają szybką i wygodną diagnostykę. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzanych przez nas badań, zadzwoń lub odwiedź jeden z punktów Diagnostyki.

Profilaktyka 40 PLUS w Pruszkowie

Akcja Profilaktyka 40 PLUS w Pruszkowie to okazja do wykonania darmowych badań, które pozwalają na monitoring zdrowia. Wykonasz je w wybranych punktach Diagnostyki w swoim mieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wziąć udział w akcji, napisz do nas e-mail, zadzwoń lub udaj się do jednego z punktów. Dane kontaktowe i adresy znajdziesz powyżej.

Badania krwi w Pruszkowie

Badania krwi w Pruszkowie, a także kompleksowe pakiety badań, diagnozujące np. alergie czy zaburzenia hormonalne, wykonasz w placówkach Diagnostyki. Jesteś zainteresowany przeprowadzeniem badania krwi? Skorzystaj z informacji powyżej i skontaktuj się wybraną placówką. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Pruszkowie

Badania kału w Pruszkowie, jak i w całej Polsce, jest jednym z popularniejszych badań wykonywanych w punktach Diagnostyki. Przed badaniem zapoznaj się z materiałami na temat przygotowania do badań kału. W razie wątpliwości możesz także skontaktować się z naszymi pracownikami telefonicznie lub e-mailowo.

Badania moczu w Pruszkowie

Badania moczu w Pruszkowie wykonasz również w punktach Diagnostyki. To popularne badanie, które umożliwia ocenić stan zdrowia człowieka. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji – zadzwoń. Tutaj przeczytasz o tym, w jaki sposób przygotować się do badań.

Badania genetyczne w Pruszkowie

Diagnostyka oferuje także badania genetyczne w Pruszkowie. Skorzystaj z filtrów, by je znaleźć. Możesz także nabyć takie badania w formie pakietów w naszym e-Sklepie, a następnie wykonać je w placówkach w Pruszkowie, które oznaczone są jako realizujące e-commerce.