Punkty Pobrań w Racibórz

Filtry:

Laboratorium medyczne w Raciborzu

Chcesz zrealizować różnorodne badania w Twojej miejscowości? Tym punktem będzie oczywiście Diagnostyka, dlatego odwiedź nasze laboratorium medyczne w Raciborzu. Zakres pakietów badań oraz pojedynczych pozycji możesz poznać na naszej stronie internetowej lub po kontakcie z naszymi pracownikami. Oferujemy zarówno pojedyncze badania, jak i pakiety, m.in. tarczycowe czy alergiczne.

Profilaktyka 40 PLUS w Raciborzu

Masz ponad 40 lat i chcesz wykonać darmowy pakiet badań diagnostycznych? Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Raciborzu. Badania zrealizujesz w punktach Diagnostyki – wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych oddziałów i ustalisz wszelkie szczegóły.

Badania krwi w Raciborzu

W placówkach Diagnostyki można wykonać też różnorakie badania krwi. Skorzystaj z filtrów na mapie powyżej, aby znaleźć placówkę w Raciborzu, które spełniają wszystkie twoje wymagania odnośnie oferty i lokalizacji. Odwiedź nas, by zrealizować badania krwi w Raciborzu. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Raciborzu

Badania kału to jedno z popularniejszych badań dostępnych w ofercie Diagnostyki. Wykonasz je w większości naszych punktów pobrań, również w Raciborzu. Użyj filtrów wyszukiwania powyżej i skontaktuj się z wybranym oddziałem. Zapraszamy na badania kału w Raciborzu. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Raciborzu

Badanie moczu to bardzo popularne badanie diagnostyczne, które wykonasz w jednym z punktów pobrań sieci Diagnostyka w Raciborzu. Wystarczy, że skorzystasz z mapy na górze tej strony i skontaktujesz się z wybranym oddziałem. Odwiedź nas, by wykonać badania moczu w Raciborzu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Raciborzu

Niektóre z naszych placówek oferują także badania genetyczne. Skorzystaj z filtrów, by je znaleźć. Możesz także nabyć takie badania w formie pakietów w naszym sklepie online, a następnie wykonać je w placówkach w Raciborzu, które oznaczone są jako obsługujące e-Pakiety. Zrealizuj badania genetyczne w Raciborzu razem z Diagnostyką.