Punkty Pobrań w Radom

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi firmy Diagnostyka, a także naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Radomiu

Potrzebujesz informacji na temat możliwości wykonania różnorodnych badań w Radomiu? W punktach Diagnostyki wykonasz zarówno podstawowe badania, jak i badania genetyczne oraz wymazy ginekologiczne. Aby dowiedzieć się, które laboratorium medyczne w Radomiu wykonuje dane badania, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszymi pracownikami.

Profilaktyka 40 PLUS w Radomiu

W wybranych punktach Diagnostyki wykonasz darmowe badania w ramach programu Profilaktyka 40 Plus w Radomiu. Wystarczy, że masz ukończony 40. rok życia. W ramach akcji wykonywane są najważniejsze badania krwi, moczu oraz kału. Aby dowiedzieć się, jak wziąć udział w akcji, zadzwoń lub napisz do jednego z punktów Diagnostyki w Radomiu.

Badania krwi w Radomiu

Jeśli potrzebujesz wykonać badania krwi w Radomiu, wybierz jeden z punktów Diagnostyki. Masz do wyboru podstawowe badania oraz rozbudowane pakiety, które pomogą Ci w ocenie Twojego stanu zdrowia. Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub napisz e-mail do jednego z naszego punktów. Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz powyżej. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Radomiu

Badania kału w Radomiu to jedne z popularniejszych badań. Wykonasz je w większości naszych punktów pobrań. Użyj filtrów wyszukiwania powyżej i skontaktuj się z wybranym oddziałem. Przed badaniem zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Radomiu

Nie wiesz, gdzie zlecić wykonanie badania moczu w Radomiu? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz punkt pobrań Diagnostyki zlokalizowany właśnie tam. Wystarczy, że skorzystasz z filtrów wyszukiwania na tej stronie i odszukasz odpowiednią placówkę. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Radomiu

Badania i testy genetyczne wykonywane są w licznych placówkach Diagnostyki (wykorzystaj filtry, by je znaleźć, bądź skontaktuj się z jednym z punktów Diagnostyki, aby uzyskać tę informację). Możesz także kupić pakiety badań genetycznych w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym. Sprawdź szczegóły i zdecyduj się na badania genetyczne w Radomiu w jednym z punktów Diagnostyki.