Punkty Pobrań w Słubice

Filtry:

Laboratorium medyczne w Słubicach

By monitorować stan swojego zdrowia, udaj się do jednej z placówek Diagnostyki w swoim mieście. Każde laboratorium medyczne w Słubicach oznaczone naszym logo oferuje wysokiej jakości badania. Wykonasz w nich badania krwi, moczu, kału oraz badania genetyczne. Zapoznaj się z naszymi pojedynczymi badaniami lub kompleksowymi pakietami, które umożliwiają szybką diagnostykę. Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami – adres, numer telefonu i adres email znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Słubicach

Zatroszcz się o swoje zdrowie i weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Słubicach. Używając filtrów na tej stronie, znajdziesz punkty Diagnostyki, które realizują badania w ramach programu profilaktycznego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Badania krwi w Słubicach

Badania krwi w Słubicach, jak i w całej Polsce, należą do najchętniej zlecanych badań. Nasz punkt pobrań w Twoim mieście oferuje bogatą ofertę badań oraz pakietów diagnostycznych, które mają ułatwić Ci działania w trosce o zdrowie. Przed badaniem warto zapoznać się z poradnikiem omawiającym, jak przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Słubicach

Chciałbyś wykonać badania kału Słubicach? Udaj się do punktu pobrań Diagnostyki – dane kontaktowe znajdziesz powyżej. Zachęcamy także do zapoznania się z materiałami na temat przygotowania do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Słubicach

Poszukujesz miejsca, w którym wykonasz badania moczu w Słubicach? Wybierz Diagnostykę – skorzystaj z naszej oferty, wybierz jedną z placówek i skontaktuj się z nią. Możesz także zakupić badanie przez nasz e-Sklep. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Słubicach

Oprócz badania krwi i moczu w Diagnostyce, wykonasz także badania genetyczne w Słubicach. Wśród nich jest m.in. badanie pozwalające ustalić ojcostwo. Aby skorzystać z tej oferty, nie jest wymagane skierowanie od lekarza.