Punkty Pobrań w Słupsk

Filtry:

Laboratorium medyczne w Słupsku

Myślisz nad tym, które laboratorium medyczne w Słupsku wybrać? Zdecyduj się odwiedzić jeden z punktów pobrań Diagnostyki. Wykonasz w nich badania podstawowe jak badania krwi, moczu oraz kału; badania genetyczne, a w wybranej placówce również wymazy ginekologiczne. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących oferty badań lub pakietów bądź sposobu przygotowania do badań, skontaktuj się z jedną z naszych placówek.

Profilaktyka 40 PLUS w Słupsku

Chcesz wykonać darmowy pakiet badań diagnostycznych? Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Słupsku. Program skierowany jest do kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 40. rok życia. Badania zrealizujesz w punktach Diagnostyki – wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych oddziałów i ustalisz wszelkie szczegóły, które Cię nurtują.

Badania krwi w Słupsku

Jeśli planujesz wykonać badania krwi w Słupsku, wybierz jeden z punktów Diagnostyki. Do wykonania wielu badań i pakietów nie potrzebujesz skierowania lekarskiego. W każdej naszej placówce spotkasz się profesjonalną obsługą, która otoczy Cię opieką i odpowie na wszelkie pytania. W tym miejscu znajdziesz z kolei informacje na temat odpowiedniego przygotowania do badania krwi.

Badania kału w Słupsku

Chcesz wykonać badania kału w Słupsku? Zadzwoń lub napisz do jednej z naszych placówek w tym mieście. Adresy i numery telefonów punktów Diagnostyki znajdziesz powyżej. Zachęcamy także do zapoznania się z materiałami na temat przygotowania do badań kału – znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Słupsku

Jeśli interesuje Cię przeprowadzenie badania moczu w Słupsku, wybierz jeden z punktów Diagnostyki dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z naszymi pracownikami. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Słupsku

Czy wiesz, że wykonasz badania genetyczne w Słupsku w placówkach Diagnostyki? Sprawdź naszą ofertę i poznaj liczne badania oraz pakiety, takie jak testy na ojcostwo czy badania niepłodności. Skontaktuj się z interesującą Cię placówką, by poznać szczegóły. Badanie możesz również zakupić przez internet i zrealizować je w wybranym punkcie.