Punkty Pobrań w Sochaczew

Filtry:

Laboratorium medyczne w Sochaczewie

Jeśli chcesz wykonać badania w Sochaczewie, trafiłeś w dobre miejsce. Tutaj znajdziesz informacje potrzebne do zamówienia i wykonania badań, które oferuje Diagnostyka. Nasze laboratorium medyczne w Sochaczewie to punkt, w którym wykonasz badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Są one dostępne pojedynczo, jak i w ramach pakietów. Odwiedź nasz e-Sklep, zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na wygodne i szybkie zakupy online.

Profilaktyka 40 PLUS w Sochaczewie

Czy wiesz, że możesz wykonać darmowe badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Sochaczewie? Odwiedź jeden z punktów pobrań Diagnostyki. Program profilaktyczny jest skierowany do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów dotyczących wzięcia udziału w akcji, skontaktuj się z punktem pobrań Diagnostyki w Sochaczewie.

Badania krwi w Sochaczewie

Planujesz wykonać badania krwi w Sochaczewie? Potrzebujesz przeprowadzić np. diagnostykę chorób tarczycy i szukasz odpowiedniego pakietu? Wszystko to możesz zrobić w naszych placówkach. Wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych na tej stronie internetowej i skontaktujesz się z nią. Nasi pracownicy doradzą Ci, odpowiedzą na ewentualne pytania i zaproponują termin badania. Porady na temat odpowiedniego przygotowania do badania krwi znajdziesz tutaj.

Badania moczu w Sochaczewie

Chcesz wykonać badania moczu w Sochaczewie? Potrzebujesz wybrać jedną z placówek Diagnostyki z dostępnych na tej stronie i skontaktować się z nią. Przed badaniem warto przeczytać, jak się do niego przygotować. Tutaj znajdziesz materiały na ten temat.

Badania kału w Sochaczewie

Badania kału w Sochaczewie, jak i w całej Polsce, to jedne z popularniejszych badań. Wykonasz je w naszych punktach pobrań. Wybierz najbardziej dogodną placówkę – sprawdź mapę powyżej i skontaktuj się z wybranym oddziałem. Przed badaniem zapoznaj się też z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania genetyczne w Sochaczewie

Diagnostyka wykonuje także badania genetyczne w Sochaczewie. Zakres tego rodzaju usług jest bardzo szeroki – wykonasz u nas testy ojcostwa, badanie pokrewieństwa czy badania dla par starających się o dziecko. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się o szczegółach, odwiedź oddział Diagnostyki lub zadzwoń do nas. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą naszego e-Sklepu, w którym opisujemy poszczególne badania genetyczne.