Punkty Pobrań w Stalowa Wola

Filtry:

Laboratorium medyczne w Stalowej Woli

Planujesz wykonać badania, ale nie wiesz, gdzie się udać? Wybierz laboratorium medyczne w Stalowej Woli, które oferuje wysoką jakość, szeroką ofertę i przyjazny personel – odwiedź Diagnostykę. W naszych placówkach w Stalowej Woli zrealizujesz badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Zadzwoń lub napisz e-mail do nas. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Stalowej Woli

Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Stalowej Woli – odwiedź jeden z punktów Diagnostyki, który bierze udział w tym programie. Informacje o tym, gdzie wykonasz pakiet badań w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS, znajdziesz powyżej poprzez użycie filtrów. Możesz również skontaktować się telefonicznie z wybranym punktem pobrań w Stalowej Woli.

Badania krwi w Stalowej Woli

Szukasz miejsca do wykonania badania krwi w Stalowej Woli? W Diagnostyce oferujemy pojedyncze badania krwi oraz kompleksowe pakiety, np. diagnozujące stany zapalne jelit czy alergie. Skorzystaj z mapy powyżej, aby zlokalizować interesującą Cię placówkę. Przed zrealizowaniem badania przeczytaj nasz poradnik dotyczący przygotowania do pobrania próbki krwi.

Badania moczu w Stalowej Woli

Jeśli chcesz, możesz również wykonać badania moczu w Stalowej Woli w jednej z naszych placówek. To popularne badanie, które umożliwia ocenę zdrowia człowieka. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do badania, przeczytaj przygotowany przez nas materiał.

Badania kału w Stalowej Woli

Badanie kału w Stalowej Woli wykonasz w oddziale Diagnostyki. Jesteś zainteresowany tą usługą? Skontaktuj się z wybraną placówką. Informacje kontaktowe znajdziesz powyżej. Zapoznaj się także z informacjami na temat przygotowania do badań kału.

Badania genetyczne w Stalowej Woli

Zastanawiasz się, czy są możliwe do wykonania badania genetyczne w Stalowej Woli? Tak – skontaktuj się z jednym z naszych punktów pobrań w tym mieście, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty. Pracownicy oddziału w Stalowej Woli chętnie udzielą Ci pomocy.