Punkty Pobrań w Stąporków

Filtry:

Badania z krwi w Stąporkowie

W naszej placówce w Stąporkowie wykonasz wszystkie podstawowe badania z krwi. Pełną listę dostępnych badań znajdziesz w e-sklepie. Próbki do badań pobierane są w godzinach działania punktu, nie jest wymagane wcześniejsze umawianie się na badania. Zakładając Kartę Stałego Klienta możesz wyniki sprawdzić online. Przed badaniem należy zastosować się do wskazówek: jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Stąporkowie

Badania moczu to powszechne w diagnostyce leczniczej badania. Realizujemy je w naszych placówkach w Stąporkowie. Wykonujemy także badania bez skierowania. Przed oddaniem próbki w punkcie pobrań należy przeczytać ten poradnik: https://diag.pl/pacjent/poradnik-pacjenta/przygotowanie-do-badania-moczu/.

Badania genetyczne w Stąporkowie

Badania genetyczne zlecane są w celu zdiagnozowania niektórych chorób, jak celiakia. Pomocne są także w innych sytuacjach, np ustalenia ojcostwa lub stopnia pokrewieństwa. Z oferty badań genetycznych możesz skorzystać także w Stąporkowie.

Badania na nietolerancje i alergie pokarmowe w Stąporkowie

W punkcie pobrań w Stąporkowie zlecisz także badanie nietolerancji pokarmowej. Badanie wykonuje się na próbce krwi. W zależności od wybranego pakietu można sprawdzić od kilkudziesięciu do 280 różnych składników. Do wyników załączone są zindywidualizowane rady dietetyczne, pomocne w ułożeniu diety wykluczającej.