Punkty Pobrań w Starogard Gdański

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania w Starogardzie Gdańskim: z krwi, kału i moczu

W naszej placówce w Starogardzie Gdańskim wykonasz podstawową diagnostykę w zakresie:
  • badania z krwi,
  • badania moczu,
  • badania z kału.
Badania zrealizować można w godzinach poboru, zakupić je można także w naszym e-sklepie. Nasza placówka w X spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Na miejscu czeka na Ciebie przyjazna i profesjonalna obsługa.

Prosimy pamiętać, że aby badanie dało miarodajne wyniki - należy się zastosować do procedur przygotowawczych, znaleźć je można tutaj: https://diag.pl/pacjent/poradnik-pacjenta/jak-przygotowac-sie-do-badania/.

Badania genetyczne i nietolerancji pokarmowych w StarogardzieGdańskim

W naszym punkcie pobrań możesz także wykonać testy genetyczne, pomocne w diagnozowaniu niektórych chorób lub ustalenia ojcostwa. Oprócz tego realizujemy także badania na nietolerancje pokarmowe, związane z przeciwciałami IgG i igG4. Aktualnie największy pakiet oferuje przebadanie aż 280 składników. Wyniki badania opatrzone są komentarzami i spersonalizowanymi zaleceniami dietetycznymi.

Karta Stałego Klienta - odbierzesz ją w Starogardzie Gdańskim

W punkcie pobrań w Starogardzie Gdańskim możesz także odebrać Kartę Stałego Klienta. Upoważnia ona do sprawdzania wyników online oraz rabatów na wybrane badania. Szczegóły na temat Karty uzyskasz w placówce.