Punkty Pobrań w Strzegom

Filtry:

Laboratorium medyczne w Strzegomiu

Chcesz wykonać badania krwi, kału lub moczu, a może planujesz badania genetyczne lub masz wskazanie, by wykonać wymaz mikrobiologiczny? Wszystkie z nich oferuje Diagnostyka, dlatego odwiedź wybrane laboratorium medyczne w Strzegomiu, które należy do naszej sieci. Zapewniamy kompleksową diagnostykę w formie pakietów badań oraz pojedyncze badania – wszystko według Twoich potrzeb. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi pracownikami – osobiście, telefonicznie lub e-mailowo. Dane kontaktowe oraz adresy dostępne są na tej stronie.

Profilaktyka 40 PLUS w Strzegomiu

Czy wiesz, że badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Strzegomiu są realizowane w punktach Diagnostyki? By skorzystać z pakietu oferowanego w ramach programu profilaktycznego, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Placówki realizujące badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS poznasz, wykorzystując filtry na naszej stronie.

Badania krwi w Strzegomiu

Na terenie Strzegomia oferujemy pełny zakres badań krwi, także bez skierowania. Aby przeprowadzić badanie, należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź, jak przygotować się do badania krwi. Badanie możesz także zakupić w e-Sklepie. Wybierz odpowiednie badania lub pakiety i udaj się na badania krwi w Strzegomiu.

Badania moczu w Strzegomiu

W naszym punkcie pobrań można także zrealizować badania moczu – zarówno ze skierowaniem, jak i bez. Odpowiednio przygotowaną próbkę (poradnik znajdziesz tutaj) należy dostarczyć do placówki w godzinach przyjmowania. Zaplanuj swoje badania moczu w Strzegomiu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania kału w Strzegomiu

Czy wiesz, że wykonasz badania kału w Strzegomiu w placówkach Diagnostyki? W tym celu skontaktuj się z naszymi pracownikami. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej. Możesz zamówić badanie kału przez internet lub zadzwonić i umówić się osobiście. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania genetyczne w Strzegomiu

W placówkach Diagnostyki bez problemu wykonasz też m.in. test ojcostwa? Badania genetyczne w Strzegomiu pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu oraz zrealizować istotne testy genetyczne. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką.