Punkty Pobrań w Strzegom

Filtry:

Badania krwi w Strzegomiu

Na terenie Strzegomia oferujemy pełny zakres badań krwi, także bez skierowania. Aby przeprowadzić badanie należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź jak przygotować się do badania krwi. Badanie możesz także zakupić w e-sklepie.

Badania moczu i kału w Strzegomiu

W naszym punkcie pobrań można także zrealizować badania moczu i kału, zarówno ze skierowaniem, jak i bez. Odpowiednio przygotowaną próbkę (poradnik znajdziesz tutaj) należy dostarczyć do placówki w godzinach przyjmowania.

Badania genetyczne w Strzegomiu

W placówkach Diagnostyki w Strzegomiu bez problemu wykonasz też badania genetyczne, takie jak test ojcostwa. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką.

Badanie nietolerancji pokarmowej w Strzegomiu

Realizujemy również badania nietolerancji pokarmowych, zależne od przeciwciał IgG i igG4. W naszej ofercie jest kilka pakietów badań, diagnozujących od kilkudziesięciu do kilkuset składników. Pełną ofertę testów IMMUNOdiagDIETA znajdziesz w naszym e-sklepie.