Punkty Pobrań w Suchy Las

Filtry:

Badania krwi w Suchym Lesie

W Suchym Lesie znajdziesz nasze placówki, w których możesz liczyć na pomocną i profesjonalną obsługę. Aby umówić się na badanie z krwi najlepiej skorzystać jest z naszego sklepu. Dodatkowo wyniki badań przeprowadzonych w naszych punktach sprawdzisz online. Przed pobraniem krwi należy także zapoznać się z naszym poradnikiem: jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Suchym Lesie

Badania moczu i kału wykonywane są w placówkach sieci Diagnostyka w Suchym Lesie. Wybierz interesującą Cię placówkę i odwiedź ją z próbką w godzinach przyjęć. Możesz również zapoznać się z informacjami o przygotowaniu do badania moczu.

Badania genetyczne w Suchym Lesie

Również badania genetyczne można wykonać w naszych placówkach w Suchym Lesie. Pełna oferta dostępna jest w danym punkcie. Przy wizycie zapytaj o Kartę Stałego Klienta.

Badania nietolerancji pokarmowej w Suchym Lesie

W naszym punkcie pobrań w Suchym Lesie możesz zlecić także test nietolerancji pokarmowej z krwi, zależny od przeciwciał IgG i igG4. Przebadać możesz nietolerancję od kilkudziesięciu do kilkuset składników. Najkorzystniej jest zakupić wybrany pakiet w naszym e-sklepie - dzięki temu możesz skorzystać z atrakcyjnych cen.