Punkty Pobrań w Susz

Filtry:

Badanie krwi w Suszu

Diagnostyka - Laboratoria Medyczne to przeszło 700 punktów pobrań krwi w całej Polsce. Jesteśmy obecni także w Suszu. Przed badaniem koniecznie przeczytaj instrukcje, jak się przygotować. W czasie wizyty zapytaj o Kartę Stałego Klienta, dzięki której będziesz mógł sprawdzić wyniki online.

Badanie moczu w Suszu

Badania moczu i kału to powszechne w diagnostyce leczniczej badania. Realizujemy je w naszych placówkach w Suszu. Wykonujemy także badania bez skierowania. Przed wizytą przeczytaj także ten poradnik: https://diag.pl/pacjent/poradnik-pacjenta/przygotowanie-do-badania-moczu/.

Badania genetyczne w Suszu

Oprócz powyższych badań nasze laboratoria wykonują także badania genetyczne, w tym test na ustalenie ojcostwa. Zakup badanie online, a następnie odwiedź wybraną placówkę i wykonaj testy.

Badania na nietolerancję pokarmową w Suszu

Testy IMMUNOdiagDIETA wykonywane są z krwi, sprawdzają nietolerancje od kilkudziesięciu do kilkuset (obecnie 280) składników wywołujących nietolerancje pokarmowe. Wyniki badania zaopatrzone są w komentarz i spersonalizowane zalecenia dietetyczne. Badania możesz także zakupić w e-sklepie w atrakcyjnej cenie.