Punkty Pobrań w Suwałki

Filtry:

Laboratorium medyczne w Suwałkach

Planujesz badania i nie wiesz, które laboratorium medyczne w Suwałkach wybrać? Odwiedź jeden z punktów Diagnostyki, w którym wykonasz badania krwi, kału, moczu oraz badania genetyczne. Są one do wykonania pojedynczo, jak i w atrakcyjnych pakietach, jak pakiet brzuszny czy tarczycowy. Aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania punktów Diagnostyki w Suwałkach, przeczytaj informacje powyżej, zadzwoń lub napisz e-mail do jednego z punktów.

Profilaktyka 40 PLUS w Suwałkach

Chcesz wziąć udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Suwałkach? Wybierz się do jednego z punktów Diagnostyki, aby wykonać darmowy zestaw badań dla osób po 40. roku życia. Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji na temat tego programu profilaktycznego, skontaktuj się z jednym z oddziałów Diagnostyki w swoim mieście.

Badania krwi w Suwałkach

Potrzebujesz wykonać badania krwi w Suwałkach? Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na ten temat. W punktach sieci Diagnostyka masz możliwość wykonania wielu badań krwi, w tym komfortowych pakietów, które pozwolą Ci zadbać całościowo o Twoje zdrowie, np. pakiety tarczycowe lub alergiczne. Tym, co nas wyróżnia, jest profesjonalny i pomocny personel, który wyjaśni wszystkie wątpliwości i odpowie na pytania. Spełniamy standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Suwałkach

Chcesz wykonać badania moczu w Suwałkach? Również i te badania wykonasz w naszych punktach w tym mieście. Badania moczu w Diagnostyce występują jako pojedyncze badania oraz jako jedna z pozycji w pakietach badań. By dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, odwiedź nasz e-Sklep lub skontaktuj się z pracownikami telefonicznie, bądź e-mailowo. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania kału w Suwałkach

Czy wiesz, że możesz wykonać badania kału w Suwałkach w jednej z naszych placówek? Wystarczy, że skontaktujesz się z wybranym oddziałem i ustalisz szczegóły badania. Numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz na górze strony. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania genetyczne w Suwałkach

Oprócz badania krwi i moczu wykonasz także badania genetyczne w Suwałkach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi badanie pozwalające ustalić ojcostwo dziecka. Aby skorzystać z tej oferty, nie jest wymagane skierowanie od lekarza.

Badania na nietolerancje pokarmowe w Suwałkach

Badania na nietolerancje pokarmowe w Suwałkach kupisz stacjonarnie lub w e-Sklepie Diagnostyki w atrakcyjnej cenie. Przykładem tego rodzaju badań są testy IMMUNOdiagDIETA – wykonywane są z krwi, sprawdzają nietolerancje od kilkudziesięciu do kilkuset (obecnie aż 280) składników wywołujących nietolerancje pokarmowe. Wyniki badania zaopatrzone są w komentarz i spersonalizowane zalecenia dietetyczne.