Punkty Pobrań w Swarzędz

Filtry:

Laboratorium medyczne w Swarzędzu

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Odwiedź laboratorium medyczne w Swarzędzu firmy Diagnostyka. Oferujemy badania, moczu, kału oraz badania genetyczne. Są one dostępne pojedynczo, jak i w ramach pakietów diagnostycznych. Sprawdź naszą ofertę w e-Sklepie lub skontaktuj się z pracownikami jednego z punktu pobrań Diagnostyki. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Swarzędzu

Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Swarzędzu – skontaktuj się z wybranym punktem Diagnostyki w swoim mieście i ustal szczegóły. Program zakłada darmowe pakiety badań dla osób powyżej 40. roku życia, w tym badania krwi, kału i moczu. Powyżej znajdziesz dane kontaktowe do punktów pobrań w Swarzędzu.

Badania krwi w Swarzędzu

Zastanawiasz się, gdzie można wykonać badania krwi w Swarzędzu? Pojedyncze badania oraz pakiety diagnostyczne, np. tarczycowe, przeprowadza w swoich oddziałach Diagnostyka. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących oferty, zadzwoń do jednego z punktów Diagnostyki w Swarzędzu. Sprawdź również, jak przygotować się do badania.

Badania moczu w Swarzędzu

Jeśli interesują Cię badania moczu w Swarzędzu, wybierz jedną z placówek przedstawionych na mapie powyżej i złóż nam wizytę, by zrealizować badania. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania kału w Swarzędzu

Szukasz miejsca, w którym wykonasz badania kału w Swarzędzu? Zwróć uwagę na ofertę Diagnostyki. Możesz u nas wykonać zarówno pojedyncze badania, jak i badania kału umieszczone jako element pakietów diagnostycznych. Masz pytania? Zadzwoń. Zamówiłeś badania kału? W tym miejscu znajdziesz informacje o tym, jak się do nich przygotować.

Badania genetyczne w Swarzędzu

Badania genetyczne w Swarzędzu to kolejna usługa diagnostyczna, którą zrealizujesz w punktach pobrań Diagnostyki. W naszej ofercie znajdziesz m.in. testy na ojcostwo czy badania na nietolerancje pokarmowe. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty.