Punkty Pobrań w Szczecinek

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania krwi w Szczecinku

Czy w punkcie pobrań w Szczecinku można wykonać badania krwi? Tak. Informacje na temat pełnej oferty uzyskasz na miejscu. Diagnostyka oferuje szeroki wybór badań krwi, wiele z nich dostępnych jest bez skierowania. Tutaj przeczytasz o tym jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Szczecinku

Szukasz miejsca, gdzie można wykonać badania moczu w Szczecinku? Doskonałym wyborem są placówki Diagnostyki. Na miejscu czeka na Ciebie pomocny personel. Aby odpowiednio pobrać próbkę do badań, przeczytaj poradnik o przygotowaniu się do badania moczu.

Badania genetyczne w Szczecinku

Być może interesują Cię badania genetyczne w Szczecinku? Możesz zamówić takie badania online lub odwiedzić punkt pobrań w godzinach pracy. Badania genetyczne pozwalają zdiagnozować niektóre choroby lub ustalić ojcostwo albo stopień pokrewieństwa.

Badania nietolerancji pokarmowej w Szczecinku

Laboratoria Diagnostyki w Szczecinku wykonują badania w kierunku nietolerancji pokarmowych zależnych od przeciwciał IgG i igG4. Testy IMMUNOdiagDIETA wykonywane są z krwi, sprawdzają nietolerancje od kilkudziesięciu do kilkuset (obecnie 280) składników wywołujących nietolerancje pokarmowe. Niższe ceny na pakiety badań uzyskasz, kupując je w naszym e-sklepie.