Punkty Pobrań w Szczytno

Filtry:

Laboratorium medyczne w Szczytnie

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Szczytnie wybrać? Punkty sieci Diagnostyka będą najlepszym wyborem – wykonasz u nas badania podstawowe oraz rozbudowane pakiety badań czy badania genetyczne. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących działania placówek, skontaktuj się z jedną z nich telefonicznie lub e-mailowo.

Badania krwi w Szczytnie

Na terenie Szczytna oferujemy pełny zakres badań krwi oraz pakietów diagnostycznych, także bez skierowania. Aby wykonać badania krwi w Szczytnie, należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach porannych. Filtry pomogą Ci ustalić, czy dana placówka wykonuje interesujące Cię badania. Sprawdź także, jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Szczytnie

Jeśli interesują Cię badania moczu w Szczytnie, wybierz jedną z placówek Diagnostyki powyżej. Warto także przeczytać poradnik dotyczący pobierania moczu na badania ogólne. Listę dostępnych badań sprawdzisz w naszym sklepie. W punkcie pobrań uzyskasz także Kartę Stałego Klienta – zapytaj o nią w czasie badania.

Badania kału w Szczytnie

Jeżeli chcesz wykonać badania kału w Szczytnie, wybierz jedną z naszych placówek i skontaktuj się z nią. Wszystkie informacje kontaktowe znajdziesz na tej stronie. Dowiedz się także, jak przygotować się do badania kału – materiały znajdziesz tutaj.

Badania nietolerancji pokarmowych w Szczytnie

Czy wiesz, że wykonujemy także badanie nietolerancji pokarmowych w Szczytnie? Test wykonywany jest z krwi, a największy pakiet uwzględnia obecnie prawie 300 składników. Do wyników dołączone są zindywidualizowane komentarze i zalecenia dietetyczne.

Badania genetyczne w Szczytnie

Diagnostyka oferuje szeroki zakres badań genetycznych. Takie badania wykonywane są w każdej niemal placówce Diagnostyki. Do najpopularniejszych testów genetycznych należy diagnostyka celiakii oraz ustalenie ojcostwa. Jeśli chcesz wykonać tego rodzaju badania genetyczne w Szczytnie, odwiedź nas.