Punkty Pobrań w Sztum

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania krwi w Sztumie

Szukasz placówki medycznej, w której w Sztumie zrealizujesz zlecenie na badanie krwi? A może chcesz wykonać badania bez skierowania? Wybierz jedną  naszych placówek i odwiedź ją w godzinach przyjęć. Badanie możesz wcześniej zakupić w e-sklepie, tworząc pakiet pod swoje potrzeby. Pamiętaj, że przed badaniem należy stosować się do zaleceń, znajdziesz je tutaj: https://diag.pl/pacjent/badania-krwi/.

Badania moczu w Sztumie

Badanie moczu i kału w Sztumie możesz wykonać w naszej placówce. Punkty pobrań Diagnostyka - Laboratoria Medyczne spełniają standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Oferujemy także system rabatowy, dostępny w ramach Karty Stałego Klienta. Informacje na jej temat uzyskasz w każdym naszym punkcie.

Badania genetyczne w Sztumie

Wszystkie nasze placówki oferują także pobranie materiału do badań genetycznych. Dzięki temu możesz zlecić test na ustalenie ojcostwa i badania genetyczne pod kątem wybranej choroby.  Aby zlecić badanie - odwiedź nasz punkt w godzinach poboru materiału.

Badania na nietolerancję pokarmową w Sztumie

W punkcie pobrań w Sztumie możesz także zamówić testy na nietolerancję pokarmową. Badania wykonywane są z próbki krwi na podstawie analizy przeciwciał IgG i igG4. Do wyników dołączane są indywidualne zalecenia dietetyczne. Badania IMMUNOdiagDIETA można także zamówić w sklepie internetowym Diagnostyki.