Punkty Pobrań w Tarnobrzeg

Filtry:

Badania krwi w Tarnobrzegu

Szukasz punktu pobrań, w którym w Tarnobrzegu zrealizujesz zlecenie na badanie krwi? A może chcesz wykonać testy bez skierowania? Wybierz jedną z naszych placówek i odwiedź ją w godzinach przyjęć. Badania możesz wcześniej zakupić w e-sklepie, tworząc pakiet pod swoje potrzeby. Pamiętaj, że przed badaniem należy stosować się do porad, znajdziesz je tutaj: https://diag.pl/pacjent/badania-krwi/.

Badania moczu w Tarnobrzegu

Badanie moczu i kału w Tarnobrzegu możesz wykonać w naszej placówce w X. Punkty pobrań Diagnostyka - Laboratoria Medyczne spełniają standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Oferujemy także system rabatowy, dostępny w ramach Karty Stałego Klienta. Informacje na jej temat uzyskasz w każdym naszym punkcie.

Badania genetyczne w Tarnobrzegu

Nasza placówka oferuje także pobranie materiału do badań genetycznych. Dzięki temu możesz zlecić test na ustalenie ojcostwa i badania genetyczne pod kątem wybranej choroby.  Aby zlecić badanie - odwiedź nasz punkt w godzinach poboru materiału.

Badania na nietolerancję pokarmową w Tarnobrzegu

W punkcie pobrań w Tarnobrzegu możesz także zamówić testy na nietolerancję pokarmową. Badania wykonywane są z próbki krwi na podstawie analizy przeciwciał IgG i igG4. Do wyników dołączane są indywidualne zalecenia dietetyczne. Badania IMMUNOdiagDIETA można także zamówić w sklepie internetowym Diagnostyki.