Punkty Pobrań w Tarnowo Podgórne

Filtry:

Badania krwi w Tarnowie Podgórnym

W Tarnowie Podgórnym znajduje się również placówka Diagnostyki, w której możesz liczyć na miłą i fachową pomoc. Najlepiej skorzystać jest z naszego sklepu, dzięki czemu online zaplanujesz pakiet testów. Dodatkowo wyniki badań przeprowadzonych w naszych punktach sprawdzisz online. Przed pobraniem krwi należy także zapoznać się z naszym poradnikiem: jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Tarnowie Podgórnym

Badania moczu i kału wykonywane są w placówkach sieci Diagnostyka w Tarnowie Podgórnym. Wybierz interesującą Cię placówkę i odwiedź ją z próbką w godzinach przyjęć. Możesz również zapoznać się z informacjami o przygotowaniu do badania moczu.

Badania genetyczne w Tarnowie Podgórnym

Nasze placówki w Tarnowie Podgórnym świadczą także badania genetyczne, w tym testy na ojcostwo. Pełna oferta dostępna jest w danym punkcie. W trakcie wizyty zapytaj o Kartę Stałego Klienta.

 

Badania nietolerancji pokarmowej w Tarnowie Podgórnym

W naszym punkcie pobrań w Tarnowie Podgórnym możesz zlecić także test nietolerancji pokarmowej z krwi, zależny od przeciwciał IgG i igG4. Przebadać możesz nietolerancję od kilkudziesięciu do kilkuset składników. Najkorzystniej jest zakupić wybrany pakiet w naszym e-sklepie - dzięki temu możesz skorzystać z niższych cen.