Punkty Pobrań w Tczew

Filtry:

Badanie krwi w Tczewie

Konieczne wykonanie badania krwi w Tczewie? Zapraszamy do naszego punktu pobrań w godzinach pracy. Do wykonania większości badań nie jest wymagane skierowanie. Ofertę oraz informacje o poszczególnych badaniach znajdziesz w naszym e-sklepie. Przed wykonaniem diagnostyki należy zapoznać się z poradnikiem: jak przygotować się do badania krwi.

Badanie moczu w Tczewie

Nasza placówka Diagnostyki w Tczewie zajmuje się także badaniami moczu. Jest to jedno z częściej zlecanych badań, pomocne do diagnozowania wielu chorób. Przed pobraniem próbki do badania należy przeczytać, jak przygotować się do badania moczu.

Badania genetyczne w Tczewie

W naszym punkcie pobrań w Tczewie zlecisz także różnorodne badania genetyczne, między innymi ustalenie ojcostwa lub niektórych chorób, jak celiakii. Aby sprawdzić ofertę badań genetycznych, dostępnych w danej placówce, skorzystaj z katalogu, podając swoją lokalizację.

Badania nietolerancji pokarmowej w Tczewie

Badanie nietolerancji pokarmowej, zależnych od przeciwciał IgG i igG4, pozwala sprawdzić od kilkudziesięciu do prawie trzystu składników. Do wyników załączamy komentarz oraz zalecenia dietetyczne. Jeśli chcesz wykonać badanie na nietolerancję pokarmową - odwiedź nasz e-sklep i zamów wybrany pakiet w korzystnej cenie.