Punkty Pobrań w Terespol

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania krwi w Terespolu

Terespol to kolejna miejscowość, w której można znaleźć placówkę Diagnostyka - Laboratoria Medyczne. Oferujemy szeroki wybór badań z krwi, a wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarskiego. Każda nasza placówka spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Przydatne informacje na temat przygotowania się do badania krwi znajdziesz tutaj.

Badania nietolerancji pokarmowej w Terespolu

W oddziałach Diagnostyki w Terespolu wykonasz też badania w kierunku nietolerancji pokarmowej, zależnej od przeciwciał IgG i igG4. Oprócz wyników otrzymasz także komentarz i zalecenia dietetyczne. Badania na nietolerancje pokarmowe znajdziesz również w ofercie e-Sklepu w korzystniejszych cenach.

Badania moczu w Terespolu

Szukasz miejsca do wykonania badania moczu w Terespolu? Wybierz jeden z naszych oddziałów i skontaktuj się z nim. Zwróć też uwagę na atrakcyjne pakiety badań w naszym sklepie, w skład których wchodzi badanie moczu.

Badania genetyczne w Terespolu

Badania genetyczne to kolejna grupa badań, które możesz wykonać w oddziale w Terespolu. Aby zlecić badanie należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach pracy.