Punkty Pobrań w Tomaszów Mazowiecki

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania krwi w Tomaszowie Mazowieckim

Szukasz placówki medycznej, w której w Tomaszowie Mazowieckim zrealizujesz zlecenie na badanie krwi? A może chcesz wykonać diagnostykę bez skierowania? Wybierz jedną  naszych placówek, aby przeprowadzić na badanie. Zakup badanie w naszym e-sklepie. Pamiętaj, że przed badaniem należy stosować się do zaleceń, znajdziesz je tutaj: https://diag.pl/pacjent/badania-krwi/.

Badania moczu w Tomaszowie Mazowieckim

Aby przygotować się do badania moczu, należy zastosować się do odpowiedniej procedury, jej opis znajdziesz tutaj. Badanie moczu w X możesz wykonać w naszej placówce. W czasie wizyty w punkcie pobrań zapytaj o Kartę Stałego Klienta, która pozwoli Ci skorzystać ze zniżek.

Badania genetyczne w Tomaszowie Mazowieckim

Oprócz powyższych badań nasze laboratoria wykonują także badania genetyczne. Aby sprawdzić listę dostępnych badań - odwiedź nasz e-sklep. Zakup badanie online, a następnie odwiedź wybraną placówkę i wykonaj badania.

Badania nietolerancji pokarmowej w Tomaszowie Mazowieckim

Laboratoria Diagnostyki w X wykonują testy w kierunku nietolerancji pokarmowych zależnych od przeciwciał IgG i igG4. Testy IMMUNOdiagDIETA wykonywane są z krwi, sprawdzają nietolerancje pokarmowe od kilkudziesięciu do kilkuset (obecnie 280) składników, wywołujących nietolerancje pokarmowe. Wyniki badania zaopatrzone są w komentarz i indywidualne zalecenia dietetyczne.