Punkty Pobrań w Turek

Filtry:

Laboratorium medyczne w Turku

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Turku wybrać? Odwiedź punkt Diagnostyki w tym mieście – wykonasz tu badania krwi, moczu i kału oraz badania genetyczne. Oferowane przez nas badania proponujemy pojedynczo, jak i w formie kompleksowych pakietów, na przykład pakietu alergicznego. Odwiedź e-Sklep lub skontaktuj się z wybranym laboratorium medycznym Diagnostyki w Turku, by dowiedzieć się więcej informacji.

Profilaktyka 40 PLUS w Turku

Chcesz wykonać badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Turku? To dobra okazja, by odwiedzić punkt Diagnostyki w tym mieście. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób przeprowadzane są badania oraz jak wziąć udział w akcji, skontaktuj się z jednym z punktów Diagnostyki w Turku.

Badania krwi w Turku

Planujesz wykonać badania krwi w Turku? Każdy punkt Diagnostyki oferuje szeroki wybór badań. Część z nich dostępna jest bez skierowania. Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji na temat naszych badań lub pakietów badań, odwiedź e-Sklep lub zadzwoń do punktu Diagnostyki w Turku. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej. Przed wykonaniem badania krwi poznaj także podstawowe zasady przygotowania się do pobierania krwi. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Turku

Chcesz wykonać badania kału w Turku? Nie potrzebujesz do tego skierowania lekarskiego. Wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikami Diagnostyki w swoim mieście. Dane kontaktowe znajdziesz na górze tej strony. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Turku

Pewne miejsce do badania moczu w Turku to Diagnostyka – jedyne co musisz zrobić, to wybrać ewentualne badanie w e-Sklepie lub zrobić to w punkcie pobrań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób należy przygotować się do badania moczu, przeczytaj nasz artykuł.

Badania genetyczne w Turku

Czy wiesz, że wykonasz również badania genetyczne w Turku? Badania te pozwolą Ci potwierdzić lub wykluczyć m.in. predyspozycje genetyczne do wystąpienia pewnych chorób. Wykonasz u nas także testy genetyczne. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat przeprowadzanych badań genetycznych, skontaktuj się z naszymi pracownikami w Turku.