Punkty Pobrań w Ustroń

Filtry:

Badania krwi w Ustroniu

W Ustroniu znajdziesz nasze placówki, w których możesz liczyć na pomocną i profesjonalną obsługę. Wybór badań znajdziesz w naszym sklepie online. Dodatkowo wyniki badań przeprowadzonych w naszych punktach sprawdzisz online. Przed pobraniem krwi należy także zapoznać się z naszym poradnikiem: jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Ustroniu

Badania moczu i kału wykonywane są w placówkach sieci Diagnostyka w Ustroniu. Wybierz interesującą Cię placówkę i odwiedź ją z próbką w godzinach przyjęć. Możesz również zapoznać się z informacjami o przygotowaniu do badania moczu.

Badania genetyczne w Ustroniu

Badania genetyczne także można wykonać w naszych placówkach w Ustroniu. Pełna oferta dostępna jest w danym punkcie. Przy wizycie zapytaj o Kartę Stałego Klienta.

Badania nietolerancji pokarmowej w Ustroniu

W punkcie pobrań w Ustroniu możesz zlecić także test nietolerancji pokarmowej z krwi, zależny od przeciwciał IgG i igG4. Przebadać możesz nietolerancję od kilkudziesięciu do kilkuset składników. Najkorzystniej jest zakupić wybrany pakiet w naszym e-sklepie - dzięki temu możesz skorzystać z atrakcyjnych cen.