Punkty Pobrań w Wadowice

Filtry:

Badania krwi w Wadowicach

Badania krwi należą do najchętniej zlecanych badań diagnostycznych. Nasz punkt pobrań w Wadowicach oferuje bogatą ofertę testów. Pełną listę uzyskasz w danej placówce, ale część oferty możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Przed badaniem warto zapoznać się z poradnikiem:  jak przygotować się do badania krwi.

Badania moczu w Wadowicach

Równie ważnymi dla zdiagnozowania stanu zdrowia badaniami są badania moczu, wykonujemy je w naszym punkcie pobrań w Wadowicach. Badania można zrealizować zarówno ze skierowaniem, jak i bez. Przed wizytą w punkcie pobrań z próbką, koniecznie sprawdź, jak przygotować się do badania moczu.

Badania nietolerancji pokarmowej w Wadowicach

Diagnostyka oferuje także badania nietolerancji pokarmowej IMMUNOdiagDIETA. W zależności od panelu, przebadać można od 28 do 280 składników pokarmowych. Badanie wykonywane jest z krwi. W naszym e-sklepie znajdziesz oferty korzystne cenowo.

Punkt pobrań w Wadowicach - spełniamy najwyższe standardy

Nasz punkt pobrań w Wadowicach spełnia standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Dokładamy też wszelkich starań, aby wizyta u nas stanowiła miłe doświadczenie. Pacjentom oferujemy kartę stałego klienta, pozwalającą skorzystać ze zniżek. Zapytaj o nią w placówce.