Punkty Pobrań w Wałcz

Filtry:

Laboratorium medyczne w Wałczu

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Wałczu wybrać? Zaplanuj wizytę w punkcie Diagnostyki. Oferujemy szeroki wybór badań oraz pakietów diagnostycznych, w tym badań genetycznych, dzięki którym pogłębisz wiedzę na temat swojego zdrowia. Potrzebujesz poznać cenę badania i dostępne terminy? Odszukaj najbliższą placówkę w Wałczu i skontaktuj się z nią. Informacje kontaktowe znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Wałczu

Chcesz wykonać badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Wałczu, ale nie wiesz, gdzie się udać? Odwiedź punkt pobrań Diagnostyki w swoim mieście. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących realizacji programu, skontaktuj się z nami.

Badania krwi w Wałczu

Czy wiesz, gdzie możesz wykonać badania krwi Wałczu? Te i inne badania laboratoryjne oraz pakiety badań zrealizujesz w oddziale Diagnostyki. Na tej stronie znajdziesz potrzebne informacje na ten temat, możesz też bezpośrednio zamówić badanie online w naszym e-Sklepie. Jeśli wolisz kontakt osobisty, skontaktuj się z placówką w Wałczu telefonicznie. Nasi pracownicy chętnie Ci pomogą. Informacje kontaktowe znajdują się powyżej. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Wałczu

Wiesz, że w placówce Diagnostyki w Wałczu możesz również wykonać badania kału? Jeśli potrzebujesz wykonać takie badanie, skontaktuj się z naszym oddziałem. Numer telefonu i adres znajdziesz powyżej. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania się do badania, aby ułatwić sobie wizytę w ramach badania kału w Wałczu.

Badania moczu w Wałczu

Chcesz zbadać stan swojego zdrowia i wykonać badania moczu w Wałczu? Wybierz jedną z placówek dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z nią. Nasz personel zaproponuje termin badania i powie, jak się do niego przygotować. Możesz także przeczytać informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Wałczu

Zastanawiasz się, gdzie się udać, aby wykonać test na ojcostwo lub badania genetyczne przed planowaniem ciąży? Zrealizuj te i inne badania genetyczne w Wałczu w placówce Diagnostyki. Skontaktuj się z naszym oddziałem, by dowiedzieć się więcej i zapisać się na badanie.