Punkty Pobrań w Wołomin

Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki oraz do listy poniżej.

Badania krwi w Wołominie

Wołomin to kolejna miejscowość, w której można znaleźć punkt pobrań Diagnostyka - Laboratoria Medyczne. Oferujemy bogaty wybór badań z krwi, wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarskiego. Wszystkie nasze placówki spełniają standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO/IEC 27001. Przydatne informacje na temat przygotowania się do badań znajdziesz tutaj.

Badania nietolerancji pokarmowej w Wołominie

W oddziałach Diagnostyki w Wołominie wykonasz też badania w kierunku nietolerancji pokarmowej, zależnej od przeciwciał IgG i IgG4. Oprócz wyników otrzymasz także komentarz i zalecenia dietetyczne. Badania na nietolerancje pokarmowe znajdziesz również w ofercie e-Sklepu w korzystniejszych cenach.

Badania moczu w Wołominie

Szukasz miejsca do wykonania badania moczu w Wołominie? Wybierz jeden z naszych oddziałów i skontaktuj się z nim. Zwróć też uwagę na atrakcyjne pakiety badań w naszym sklepie, w skład których wchodzi badanie moczu.

Badania genetyczne w Wołominie

Badania genetyczne to kolejna usługa diagnostyczna, którą możesz wykonać w oddziale w Wołominie. Aby zlecić badanie należy odwiedzić punkt pobrań w godzinach pracy.