Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 81

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:00

Wtorek

07:00 - 14:00

Środa

07:00 - 14:00

Czwartek

07:00 - 14:00

Piątek

07:00 - 14:00

Sobota

07:30 - 10:30


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 12:00

Wtorek

do 12:00

Środa

do 12:00

Czwartek

do 12:00

Piątek

do 12:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 81

Dane kontaktowe

Telefon:663 680 217


Adres e-mail:

bokPoznan@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski

Dbanie o swoje zdrowie i zmniejszenie ryzyka powikłań ciężkich chorób często rozpoczyna się już na etapie profilaktyki. Z takim przesłaniem powstał nasz Punkt Pobrań Diagnostyki blisko Twojego miejsca zamieszkania. Realizujemy tu szereg badań, które zamówisz online. Możesz wybrać kontrolę wybranego parametru albo cały pakiet dostosowany do Twojego trybu życia czy schorzeń. Przy każdym badaniu znajdziesz informację o tym, czy potrzebujesz skierowania. W dodatku dowiesz się, jak się przygotować do wizyty. Dbając o samopoczucie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, gwarantujemy miłą atmosferę oraz jak najlepsze warunki.

Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski - jakie badania realizuje?

Jakie badania wykonujemy? To nie tylko krew i mocz, ale także parametry takie jak glukoza, lipidogram, próby wątrobowe, ferrytyna czy OB. Mamy także gotowe pakiety, które są dostosowane do konkretnego wieku czy płci. W ten sposób możesz kontrolnie zbadać się pod kątem odporności czy też tarczycy. Takie e-pakiety są dostępne online, dlatego możesz je zakupić dla kogoś bliskiego. Wręczony voucher warto zrealizować, wybierając jeden z punktów w całej Polsce.

Punkt Pobrań Diagnostyki Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski to miejsce, w którym realizujemy także badania w kierunku koronawirusa. Wykonujemy testy, które mają na celu zidentyfikować przeciwciała IgG i IgM specyficznych dla SARS-CoV-2. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz testy kasetkowe, które możesz wykonać odwiedzając Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski.

Cała procedura zamawiania badań jest bardzo prosta, dlatego każdy bez problemu sobie z nią poradzi. Wystarczy wybrać pojedyncze parametry do zbadania lub konkretny pakiet. Kolejnym krokiem jest podanie danych oraz płatność elektroniczna. Jeśli wolisz, możesz też zapłacić na miejscu. To bardzo komfortowe rozwiązanie. Następnie warto sprawdzić, która placówka jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski - godziny otwarcia i dojazd

Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00. Pobieranie materiału trwa do 12:00.

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny punkt pobrań. Ostrów Wielkopolski to tylko jedno z miejsc na mapie. Nasze placówki znajdują się w całej Polsce. Na miejscu czeka na Ciebie miła i profesjonalna obsługa, która pobiera materiał do analizy w bezpiecznych warunkach. Wszystkie ważne informacje dotyczące wizyty znajdziesz na naszej stronie internetowej.