Filtry:

Punkt Pobrań Diagnostyki
Ozorków, ul. Zgierska 98

Badania podstawoweBadania podstawowe
Wymazy mikrobiologiczneWymazy mikrobiologiczne
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieliPozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Dane kontaktowe

Telefon:

663 680 230

Adres e-mail:

Lokalizacja

95-035 Ozorków, ul. Zgierska 98

Punkt Pobrań Diagnostyki – Ozorków, ul. Zgierska 98

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 12:00

Wtorek

07:30 - 12:00

Środa

07:30 - 12:00

Czwartek

07:30 - 12:00

Piątek

07:30 - 12:00

Sobota

08:00 - 11:00

Punkt Pobrań Diagnostyki - Ozorków Zgierska 98

Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie oferuje pełny zakres badań serologicznych w kierunku SARS CoV-2 oraz możliwość wykonania testu kasetowego SARS CoV-2 IgM IgG pozwalającego na wykrycie obecności przeciwciał. Placówka pobiera także pozostałe wymazy z gardła, nosa oraz gardzieli, umożliwiając skuteczną diagnostykę i wczesne wykrycie potencjalnych problemów zdrowotnych. Punkt Pobrań Zgierska 98 jest realizuje e-commerce, dzięki czemu w placówce możesz umówić pakiet badań kupionych online za pośrednictwem sklepu internetowego. Do zakupów w e-sklepie zachęcają liczne akcje promocyjne i korzystne ceny. Punkt Pobrań Ozorków oferuje:
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Zgierska 98 Ozorków
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Zgierska 98 Ozorków
  • Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli Zgierska 98 Ozorków
  • Obiekt realizuje e-commerce Zgierska 98 Ozorków
Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG oraz potwierdzenie przebytego zachorowania. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej.  Pozostałe wymazy z nosa, gardła i nosodardzieli w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie wykonywane są w celu wielokierunkowej diagnostyki. Realizacja e-commerce w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie polega na możliwości zrealizowania w placówce pakietu badań kupionych online na stronie korporacji.

Punkt Pobrań Zgierska Ozorków - godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Zgierska 98 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 12:00. Pobieranie materiałów odbywa się w godzinach otwarcia placówki. Obiekt jest nieczynny w weekendy. Na badania możesz umówić się telefonicznie, mailowo lub na miejscu:
  • Telefon: 663 685 554
  • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zgierska 98 Ozorków  - jak dojechać?

Punkt Zgierska 98 zlokalizowany jest przy ulicy Gdańskiej, jednej z głównych ulic  Ozorkowa, łączącej Zgierz z Włocławkiem. Dogodny dojazd zapewnia komunikacja miejska oraz liczne busy, kursujące z okolicznych miejscowości. Punkt Diagnostyki w Ozorkowie oferuje klientom miejsca dedykowane postojowe dla samochodów oraz możliwość skorzystania z licznych ogólnodostępnych parkingów.