Filtry:

Punkt Pobrań Diagnostyki
Pruszcz Gdański, ul. Cicha 12

Badania podstawoweBadania podstawowe
Przyjazny dzieciomPrzyjazny dzieciom
SARS CoV-2 badania serologiczneSARS CoV-2 badania serologiczne

Dane kontaktowe

Lokalizacja

83-000 Pruszcz Gdański, ul. Cicha 12

Punkt Pobrań Diagnostyki – Pruszcz Gdański, ul. Cicha 12

Godziny otwarcia

Poniedziałek

06:30 - 14:00

Wtorek

06:30 - 14:00

Środa

06:30 - 14:00

Czwartek

06:30 - 14:00

Piątek

06:30 - 14:00

Sobota

07:00 - 11:30
Uwagi dotyczące dni roboczych:
Pacjenci ze skierowaniami z Programu ’Profilaktyka 40+’ przyjmowani są w godz. 08:00-10:00.

Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 13:30

Wtorek

do 13:30

Środa

do 13:30

Czwartek

do 13:30

Piątek

do 13:30

Sobota

do 11:00

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański

Punkt Pobrań Diagnostyki to jeden z punktów na naszej zdrowotnej mapie, w którym wykonasz wszystkie podstawowe badania diagnostyczne. Ponadto skontrolujesz swój organizm, niezależnie od tego, czy chorujesz na coś przewlekle, czy nie odczuwasz żadnych dolegliwości. Pamiętaj o tym, że profilaktyka jest niesamowicie ważna. Dzięki niej możesz uniknąć ciężkich powikłań, bo choroba zostanie odpowiednio wcześnie wykryta. Zadbaj o swoje zdrowie i postaw na badania diagnostyczne wykonywane w bezpiecznych oraz komfortowych warunkach.

Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański - jakie badania realizuje?

Chcesz odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański? W naszym katalogu znajdziesz kontrolę konkretnych parametrów, ale nie tylko. Dostępne są także specjalne e-pakiety dostosowane do potrzeb pacjentów. Dzięki temu nie musisz samodzielnie łączyć poszczególnych badań. E-pakiety zostały stworzone przez naszych diagnostów oraz lekarzy, którzy dbają o zdrowie pacjentów.

W katalogu badań znajdziesz morfologię krwi, badania krwi i moczu, glukozy, PT, lipidogramu, OB czy CRP. Kontrolujemy również bardziej specyficzne parametry, istotne dla wielu schorzeń. Badamy pacjentów pod kątem alergologii, diagnostyki prenatalnej, cukrzycy, hematologii czy dietetyki i suplementacji. Odwiedzają nas pacjenci, którzy chcą skontrolować swój stan zdrowia w zakresie chorób tarczycy, wątroby, układu krzepnięcia, zaburzeń płodności czy toksykologii.

W trosce o naszych pacjentów wykonujemy także badania serologiczne dotyczące koronawirusa. Identyfikujemy przeciwciała specyficzne dla SARS CoV-2. Z tego badania najczęściej korzystają osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy.

Punkt Pobrań Cicha 12 Pruszcz Gdański to także miejsce, w którym realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS. Ma to na celu zbadać zarówno kobiety, jak i mężczyzn, w kierunku najczęstszych chorób w tym wieku, które mogą nie dawać żadnego symptomu. Wszystkie badania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem oraz w bezpieczny sposób.

Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański - godziny otwarcia i kontakt

Punkt Pobrań Cicha 12 Pruszcz Gdański jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 14:00. Materiał pobieramy do 13:30. Mamy również czynne w soboty od 7:00 do 11:30, z czego pobieranie materiału trwa do 11:00. Wyniki możesz odebrać stacjonarnie albo odczytać je w serwisie internetowym, na indywidualnym koncie pacjenta.

W naszej placówce panuje miła atmosfera. Personel dba o każdego pacjenta, dlatego odpowie na wszelkie pytania. Poza tym badania wykonywane są w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz, możesz także sprawdzić nasz inny punkt pobrań. Pruszcz Gdański nie jest jedynym miastem, w którym wykonasz badania profilaktyczne. Sprawdź inne placówki, bliżej Twojego miejsca zamieszkania.