Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 17

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Wymazy mikrobiologiczne
Wymazy mikrobiologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:30

Wtorek

07:00 - 14:30

Środa

07:00 - 14:30

Czwartek

07:00 - 14:30

Piątek

07:00 - 14:30

Sobota

07:00 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 17

Dane kontaktowe

Telefon:799 366 566


Adres e-mail:

bokLublin@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawska 17 Radzyń Podlaski

Niezależnie od tego, czy niepokoją Cię jakieś dolegliwości, czy może organizm nie daje żadnych niepokojących symptomów, warto robić badania diagnostyczne. Profilaktyka to najważniejsze, co możesz zrobić dla swojego zdrowia. Z takim przesłaniem powstał Punkt Pobrań Diagnostyki. To specjalistyczne miejsce, w którym zadbasz o swoje samopoczucie. Pamiętaj, że regularna kontrola zdrowia nie tylko zmniejsza ryzyko zachorowania, ale także ciężkich powikłań wielu schorzeń.

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawska 17 Radzyń Podlaski - jakie badania realizuje?

Na badania w komfortowych i bezpiecznych warunkach możesz liczyć odwiedzając punkt wymazowy. Diagnostyka Radzyń Podlaski to placówka, w której wykonasz wiele badań, kontrolując podstawowe i bardziej zaawansowane parametry. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą, złożysz zamówienie online, a następnie nas odwiedzisz. Płatności za badania możesz dokonać zarówno przez Internet, jak i na miejscu.

W naszej ofercie jest morfologia krwi, badanie moczu i kału, glukozy, lipidogramu, kreatyniny, żelaza, ferrytyny, ale nie tylko. Wykonujemy również próby wątrobowe, serologię grup krwi oraz szereg testów. Przyjmujemy pacjentów, którzy wymagają kontroli w kierunku chorób reumatologicznych, nowotworowych, przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych czy przenoszonych drogą płciową. Nasz katalog to wiele specjalistycznych badań, a wszystkie z nich dostępne są na naszej stronie internetowej. O tym, jak się do nich przygotować, dowiesz się ze strony internetowej. Przeczytaj zalecenia, zanim odwiedzisz Punkt Pobrań Diagnostyki. Badania wykonujemy w bezpiecznych i komfortowych warunkach dla naszych pacjentów.

Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawska 17 Radzyń Podlaski to miejsce, w którym badamy naszych pacjentów w kierunku obecności koronawirusa. Proponujemy testy, które polegają na wymazie z nosogardzieli lub gardła, niezbędne w diagnostyce COVID-19. Wykonujemy również badania serologiczne, które mają na celu zidentyfikować przeciwciała specyficzne dla SARS CoV-2. W naszej ofercie jest także test kasetkowy oraz antygenowy szybki test.

W placówce realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS, skierowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To specjalnie opracowane badania, które mają na celu wykluczyć poważne choroby oraz skontrolować swój stan zdrowia. Badania wrażliwe to kolejne z rodzajów, które wykonasz odwiedzając punkt pobrań. Radzyń Podlaski nie jest jedynym miejscem na mapie Polski, w którym obsługujemy pacjentów. Warto sprawdzić także inne lokalizacje.

Jeśli chcesz zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także swoich bliskich, sprawdź ofertę e-pakietów. To opracowane  przez lekarzy i diagnostów zestawy badań, które można wykonać w zależności np. od wieku, płci czy dolegliwości. Wystarczy zamówić voucher, a następnie odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki Warszawska 17 Radzyń Podlaski.