Wróć do wszystkich punktów pobrań w mieście: Rokietnica

Punkt Pobrań Diagnostyki
Rokietnica, ul. Koszycy 15

Badania podstawoweBadania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymazSARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczneSARS CoV-2 badania serologiczne

Dane kontaktowe

Telefon:

663 680 217

Adres e-mail:

Lokalizacja

62-090 Rokietnica, ul. Koszycy 15

Punkt Pobrań Diagnostyki – Rokietnica, ul. Koszycy 15

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 12:00

Wtorek

07:00 - 12:00

Środa

07:00 - 12:00

Czwartek

07:00 - 12:00

Piątek

07:00 - 12:00

Sobota

07:00 - 12:00

Punkt Pobrań Diagnostyki Koszycy 15 Rokietnica

Każdy dzień jest dobry na to, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Profilaktyka jest niesamowicie ważna i z tym przesłaniem powstał nasz Punkt Pobrań Diagnostyki, który znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania. Badania możesz zamówić online, a następnie odwiedzisz placówkę i wykonasz je w profesjonalnych oraz przyjemnych warunkach. Niezależnie od tego, czy interesują Cię specjalistyczne parametry do przebadania, czy może chcesz wykonać regularną kontrolę swojego stanu zdrowia, znajdziesz tu wsparcie. Przy każdym badaniu znajdziesz informację, dzięki której odpowiednio się do niego przygotujesz.

Punkt Pobrań Diagnostyki Koszycy 15 Rokietnica - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Diagnostyki Koszycy 15 Rokietnica to miejsce, w którym wykonujemy szereg różnego rodzaju badań, zarówno podstawowych, jak i bardziej specjalistycznych. W katalogu są: morfologia krwi, badanie moczu i kału, próby wątrobowe, kontrola wapnia, żelaza i kreatyniny, ale nie tylko. Badamy także pacjentów w kierunku chorób tarczycy, trzustki, wątroby, cukrzycy oraz nerek. Odwiedzają nas także kobiety w ciąży, które chcą regularnie kontrolować swoje zdrowie. Wykonujemy także testy w kierunku koronawirusa, aby zidentyfikować przeciwciała IgM i IgG specyficznych dla SARS-CoV-2.

Punkt Pobrań Koszycy 15 Rokietnica - godziny otwarcia i kontakt

Jak to działa? Na naszej stronie internetowej znajdziesz katalog badań, z którego możesz wybrać, jakie parametry Cię interesują. Możesz za nie zapłacić online lub na miejscu. Następnie odwiedzasz Punkt Pobrań Koszycy 15 Rokietnica i wykonujesz zlecone badania. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 11:00 i w soboty, w tych samych godzinach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz liczyć na wsparcie ze strony personelu pod numerem telefonu 663 680 217. Punkt Pobrań Koszycy 15 Rokietnica to miejsce, w którym będą czekać na Ciebie wyniki badań, ale możesz je również skontrolować online.

W naszej placówce zależy nam na tym, aby pacjenci czuli się komfortowo oraz bezpiecznie. Z kolei w naszym katalogu znajdziesz gotowe pakiety, przeznaczone dla osób niezależnie od wieku oraz płci. Możesz je kupić zarówno dla siebie, jak i dla kogoś bliskiego w postaci vouchera. E-pakiety, np. kontrola zdrowia w zakresie odporności, to gotowe zestawienia badań, dlatego nie musisz się martwić o konkretne parametry do wyboru. Wybierz takie badania, które interesują Cię najbardziej, a następnie odwiedź Punkt Pobrań. Rokietnica to nie jest jedyne miejsce, w którym znajduje się nasza placówka.