Filtry:

Punkt Pobrań Diagnostyki
Rumia, ul. Katowicka 16

Badania podstawoweBadania podstawowe
Przyjazny dzieciomPrzyjazny dzieciom
SARS CoV-2 badania serologiczneSARS CoV-2 badania serologiczne

Dane kontaktowe

Lokalizacja

84-230 Rumia, ul. Katowicka 16

Punkt Pobrań Diagnostyki – Rumia, ul. Katowicka 16

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:30

Wtorek

07:00 - 14:30

Środa

07:00 - 14:30

Czwartek

07:00 - 14:30

Piątek

07:00 - 14:30

Sobota

08:00 - 12:00
Uwagi dotyczące dni roboczych:
Pacjenci ze skierowaniami z Programu ’Profilaktyka 40+’ przyjmowani są w godz. 08:00-10:00.

Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 13:30

Wtorek

do 13:30

Środa

do 13:30

Czwartek

do 13:30

Piątek

do 13:30

Sobota

do 11:00

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Katowicka 16 Rumia

Doskonale wyposażony Punkt Pobrań, ul, Katowicka, Rumia to miejsce, do którego mogą się zgłosić pacjenci, chcąc wykonać standardowy zestaw badań ze skierowaniem lekarskim lub zrobić niezbędne testy na SARS CoV-2. Placówka realizuje również program „Profilaktyka 40 PLUS”, który wspiera badania profilaktyczne, by móc jak najszybciej zdiagnozować rozwijającą się chorobę i podjąć skuteczne leczenie. Dodatkowo Punkt Pobrań Rumia realizuje badania e-commerce, współpracując z przedsiębiorcami, aby zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Punkt Pobrań ul. Katowicka Rumia - godziny otwarcia

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-14:30 a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 11:00. Aby zapewnić pacjentom odpowiednią elastyczność, Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Katowicka, Rumia czynny jest również w soboty w godzinach 08:00-12:00, a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 11:00.

Punkt Pobrań ul. Katowicka Rumia - jakie badania realizuje?

Dostępne w Punkcie Pobrań Diagnostyki badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. Wykrycie przeciwciał nie potwierdza zakażenia koronawirusem, ani nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem lub oznaczać trwającą infekcję. Podobnie w przypadku testu kasetkowego SARS CoV 2-IgG, który realizuje Punkt Pobrań, ul. Katowicka, Rumia. To immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Dzięki wynikowi można szybko wykryć źródło zakażeń oraz skierować pacjenta na bardziej zaawansowane badania.

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Katowicka, Rumia przystąpił do programu „Profilaktyka 40 PLUS”, który odpowiada na wzmożoną potrzebę diagnozy ze względu na mniejszą chęć zgłaszania się do lekarzy w 2020 z powodu pandemii koronawirusa. Dzięki regularnym badaniom profilaktycznym można wykryć wstępne objawy choroby znacznie szybciej, unikając nieskutecznego leczenia, które bywa konsekwencją zbyt późno postawionej diagnozy. Badania profilaktyczne należy wykonywać regularnie, aby nie dopuścić do dalszych powikłań.

Dodatkowo placówka bierze udział w programie „DIAGnozujemy-DBAMY”, który skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji, które rozważają powrót pracowników z trybu pracy zdalnej. Z programu mogą skorzystać również pracownicy, którzy obecnie pracują w biurach, ale istnieje potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki!