Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Rzeszów, ul. Krakowska 16

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Dostępna 24h
Dostępna 24h

Godziny otwarcia

Uwagi dotyczące niestandardowych godzin: pn.-pt. 06:00-19:00 - tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy sb. 06:00-14:00 - tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy nd. 07:00-13:00 - tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy UWAGA! W trybie dyżurowym w pierwszej kolejności wykonywane są badania CITO dla szpitala, co może się wiązać z koniecznością dłuższego oczekiwania na pobranie w punkcie pobrań. Za utrudnienia przepraszamy.


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Rzeszów, ul. Krakowska 16

Dane kontaktowe

Telefon:799 399 360

Infolinia Centralna

Adres e-mail:

bokRzeszow@diag.pl

Informacje z placówki

Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.   Wymazy SARS CoV-2 metodą RT-PCR pobierane są od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 - 12:00.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Krakowska 16 Rzeszów

Placówka w Rzeszowie znajduje się w dzielnicy Baranówka, na terenie Szpital MSWiA. Największą zaletą jest to, że w placówce pracuje wykwalifikowany personel medyczny, który doskonale wie, w jaki sposób przeprowadzić badanie. Dzięki temu masz pewność, że znajdujesz się w dobrych rękach. Pracownicy placówki wytłumaczą Ci wszystko, po to, żeby zaoszczędzić Ci zbędnego stresu.

Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów - godziny otwarcia

Placówka jest czynna 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-19.00 działa w trybie standardowym, to znaczy, że pacjenci są przyjmowani w punkcie na parterze budynku. Tak samo w soboty od 6.00 do 14.00 i w niedziele od 7.00 do 13.00. W pozostałych godzinach Punkt Pobrań Diagnostyki działa w trybie dyżurowym i wtedy pacjenci są przyjmowani na 1. piętrze budynku przy laboratorium.

Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów realizuje badanie, które zostały wcześniej wykupione w Internecie. To wygodny sposób na to, żeby już wcześniej zapisać się na wizytę, zrobisz to w swoim domu, bez stania w kolejce do rejestracji.

W placówce wykonasz SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy. To badanie, które wykonuje się metodą immmunochromatograficzną, pozwala ona na wykrycie przeciwciał klasy IgM oraz IgG. Na tej podstawie możliwe jest określenie fazy zakażenia i w zależności od wyniku, skierowanie na dalsze badania np. test PCR. Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów wykonuje te badania z krwi pobranej z żyły i z palca.

W rzeszowskim oddziale możliwe jest także wykonanie testów serologicznych na SARS CoV-2. Pozwalają one określić ilość przeciwciał, jednak ich wynik nie może być zakwalifikowany do rozpoznania COVID 19. Dlatego nie należy brać pod uwagę wyniku ujemnego, jako informującego o braku zakażenia.

Punkt Pobrań Diagnostyki Krakowska 16 Rzeszów realizuje także badania pod kątem alergologicznym. Dzięki temu, szybko i w pełni bezpiecznym sposób dowiesz się, czy nie jesteś uczulony na dany składnik. Możesz wykonać diagnostykę pod kątem np. tolerancji laktozy, sierści kota lub naskórka psa.

Wczesna diagnostyka różnych chorób może też się odbyć dzięki badaniu moczu, które również wykonasz w tej placówce. Wystarczy tylko, że wykupisz je online i odwiedzisz Punkt Pobrań. Rzeszów to nie jedyne miasto, które możesz wybrać. Jeśli mieszkasz w innym mieście to możesz zdecydować się na diagnostykę blisko Twojego domu. To wygodny sposób na to, żeby przekonać się o stanie swojego zdrowia, bez potrzeby podróżowania do innego miasta. Pełną listę naszym placówek znajdziesz na stronie internetowej.