Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Skierniewice, ul. Narbutta-Łuczyńskiego 28

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 10:45

Wtorek

07:00 - 10:45

Środa

07:00 - 10:45

Czwartek

07:00 - 10:45

Piątek

07:00 - 10:45


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Skierniewice, ul. Narbutta-Łuczyńskiego 28

Dane kontaktowe

Telefon:663 680 035

w godzinach pracy Punktu Pobrań

Adres e-mail:

bokLodz@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Narbutta-Łuczyńskiego 28 Skierniewice

Punkt Pobrań Skierniewice to placówka, w której szczególnej kontroli podlegają wyniki badań i system przeprowadzanych testów. Dzięki temu pacjenci mogą mieć pewność, że badania wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami, a ich wyniki podlegają ścisłej kontroli. Dzieje się to za sprawą nowoczesnego systemu kontrolowania jakości wyników.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Narbutta-Łuczyńskiego Skierniewice - godziny otwarcia

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-10:45. Wykonywane są w nim badania serologiczne SARS CoV-2 oraz testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG. Dodatkowo placówka realizuje badania e-commerce, wspierając pracowników w powrocie do pracy stacjonarnej w firmach, jak również tworzy atmosferę przyjazną dla dzieci.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Narbutta-Łuczyńskiego Skierniewice - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice przystąpił do programu „DIAGnozujemy-DBAMY”, który polega na wykonywaniu systematycznych badań a obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników, również tych powracających na miejsca pracy. Składa się on z pakietu badań serologicznych, identyfikujących przeciwciała anty-SARS-CoV-2 według autorskiego algorytmu opracowanego przez specjalistów DIAGNOSTYKI.

Skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i organizacja, które rozważają powrót pracowników do biura z trybu pracy zdalnej. Mogą z niego skorzystać również pracownicy pracujący obecnie stacjonarnie, ale podlegający konieczności zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Dotyczy to zwłaszcza osób, które wykonują pracę w zamkniętych pomieszczeniach lub w bliskim kontakcie ze sobą oraz z klientami.

Warto zwrócić uwagę, że obok zaleceń GIS dotyczących zachowania odległości, stosowania płynów dezynfekcyjnych czy przesłon, eksperci wskazują na konieczność prowadzenia badań przesiewowych, by móc zidentyfikować osoby zdrowe nienarażone na zakażenie. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice daje taką możliwość.

Placówka umożliwia wykonanie testów kasetkowych i badań serologicznych, które są podstawowymi badaniami, dzięki którym można wykryć zarażenie koronawirusem. Testy kasetkowe wykonywane w Punkcie Pobrań Diagnostyki, pomagają stwierdzić, czy pacjenci mieli kontakt z koronawirusem SARS CoV-2 za pomocą identyfikacji  przeciwciał IgG i IgM. Materiałem do badania jest krew, osocze lub surowica. Punkt Pobrań, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice wykonuje również badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2, które mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem.