Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Śrem, ul. Chełmońskiego 1a

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Badania wrażliwe
Badania wrażliwe

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:15 - 14:00

Wtorek

07:15 - 14:00

Środa

07:15 - 14:00

Czwartek

07:15 - 14:00

Piątek

07:15 - 14:00

Sobota

07:15 - 11:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Śrem, ul. Chełmońskiego 1a

Dane kontaktowe

Telefon:663 680 203


Adres e-mail:

bokpoznan@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Chełmońskiego 1a Śrem

Oddział w Śremie jest czynny przez cały tydzień, również w niedziele. Można w nim wykonać szereg badań, m.in. testy antygenowe SARS CoV-2, morfologię krwi, badania moczu i kału. zadbaj więc o stan zdrowia i sprawdź, czy wszystko z nim w porządku. Wczesna profilaktyka pomaga w wykryciu chorób i skutecznym ich leczeniu.

Punkt Pobrań Diagnostyki Chełmońskiego 1a Śrem - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Chełmońskiego 1a Śrem realizuje szeroki zakres badań. Pełną ofertę znajdziesz na stronie internetowej placówki. Dużą jej zaletą jest również to, że znajduje się w centralnym punkcie miasta, w pobliżu szpitala powiatowego. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu z tym, żeby do niego dojechać. Na miejscu czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy medyczni, którzy zrobią wszystko, żeby badanie przebiegło w miłej atmosferze.

Punkt Pobrań Diagnostyki Chełmońskiego 1a Śrem realizuje badania e-commerce. To oznacza, że możesz wcześniej wykupić pakiet przez Internet. To bardzo wygodne rozwiązanie. Na stronie placówki wyszukasz wariant, który Cię interesuje, opłacisz go, dzięki czemu nie będziesz musiał wyczekiwać w kolejce do rejestracji. To nie tylko oszczędność czasu, ale też bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nie będziesz musiał przebywać z innymi osobami na małej przestrzeni.

Skorzystanie z oferty, którą realizuje Punkt Pobrań Chełmońskiego 1a Śrem to także dobry wybór dla osób starszych. Jeśli troszczysz się o zdrowie swoich rodziców, dziadków czy wujostwa, to możesz im wykupić odpowiedni pakiet. Dzięki temu sprawdzą oni swój stan zdrowia. Po odebraniu wyników warto je skonsultować również z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

W jaki sposób się przygotować do badania? Tego dowiesz się również ze strony internetowej. Przy każdej pozycji znajdziesz dokładny opis, w którym wyczytasz jakie warunki należy spełnić. Oprócz tego zawarta jest tam informacja o tym, ile czasu potrzebuje Punkt Pobrań Diagnostyki na to, że przeprowadzić analizę materiału i podać jej wyniki.

Sam proces przekazywania rezultatów badań również jest maksymalnie uproszczony. Nie musisz odbierać wyników bezpośrednio z placówki. Wystarczy tylko zalogować się na swoje konto pacjenta i stamtąd przeczytać wyniki. Punkt Pobrań Śrem oraz inne placówki dbają o to, żeby badania były przeprowadzane w komfortowych warunkach, dlatego, zamiast tłoczyć się w oddziale i czekać na odebranie wyników, lepiej zrobić to online.

Jeśli nie odpowiada Ci lokalizacja tego oddziału, to możesz wybrać również inne placówki Diagnostyki. Więcej miejsc znajdziesz na stronie internetowej. Wybierz takie, które Ci najbardziej odpowiada.