Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Tarczyn, ul. Warszawska 22

Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS
Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 12:00

Wtorek

07:00 - 12:00

Środa

07:00 - 12:00

Czwartek

07:00 - 12:00

Piątek

07:00 - 12:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Tarczyn, ul. Warszawska 22

Dane kontaktowe

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki - Tarczyn ul. Warszawska 22

Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawska 22 w Tarczynie umożliwia klientom wykonanie pozostałych wymazów z gardła, nosa i nosogardzieli. Wymazy pobierane są w celu diagnostyki wirusologicznej. Pozwalają m.in. na potwierdzenie zakażeniem wirusem lub zachorowania na anginę paciorkowcowej. Sposób poboru materiału różni się szczegółami, ale co do zasady wymazy są pobierane z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych oraz zasad obowiązujących w czasie pandemii COVID-19. Czas oczekiwania na wynik badania  różni się w zależności od rodzaju i specyfiki wykonanego wymazu. Placówka  diagnostyczna jest czynna od poniedziałku do piątku. Obiekt jest przyjazny dzieciom. Punkt Pobrań Tarczyn oferuje:
  • Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli Warszawska 22 Tarczyn
  • Obiekt przyjazny dzieciom Warszawska 22 Tarczyn
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku Warszawska 22 Tarczyn
Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawskiej  22 w Tarczynie wykonywane są bez skierowania, po uprzednim umówieniu terminu przez pacjenta. Wymazy wykonuje się z różnych powodów, najczęstszym jest diagnostyka. Wymaz z gardła wykonuje się za pomocą szpatułki poprzez energiczne pocieranie powierzchni migdałków i tylnej ściany gardła. Pobór wymazu z nosa odbywa się za pomocą sterylnego patyczka z obu nozdrzy pacjenta. Pobrany materiał jest umieszczany w specjalnych probówkach. Badania są przeprowadzane w sposób bezpieczny, sterylny i bezbolesny. W zależności od badania wynik jest gotowy po kilku minutach lub nawet kilkunastu dniach. Obiekt jest przyjazny dzieciom.

Punkt Pobrań Warszawska Tarczyn — godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Warszawskiej 22 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 12:00. Pobieranie materiału do badań  odbywa się w godzinach otwarcia placówki. W celu wykonania badania należy zgłosić się do placówki lub umówić termin telefonicznie lub mailowo:
  • Telefon: 22 487 80 20
  • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
  • Adres: Warszawska 22 Tarczyn

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Warszawska 22 Tarczyn — jak dojechać?

Punkt Warszawska 22 znajduje się w centrum Tarczyna oraz w pobliżu Alei Krakowskiej, łączącej miasto z innymi miejscowościami w regionie. W pobliżu placówki znajdują się liczne przystanki umożliwiające dojazd komunikacją publiczną. Punkt Diagnostyki w Tarczynie oferuje klientom miejsca postojowe oraz dostęp do ogólnodostępnych parkingów miejskich.