Filtry:

Punkt Pobrań Diagnostyki
Wieprz, ul. Wadowicka 3

Dane kontaktowe

Lokalizacja

34-122 Wieprz, ul. Wadowicka 3

Punkt Pobrań Diagnostyki – Wieprz, ul. Wadowicka 3

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 10:30

Wtorek

07:30 - 10:30

Środa

07:30 - 10:30

Czwartek

07:30 - 10:30

Piątek

07:30 - 10:30

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz

Jak głosi stare i mądre przysłowie „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”. Profilaktyczne badania ratują nie tylko zdrowie, ale i życie. Jesteś mieszkańcem miasteczka Wieprz w województwie małopolskim? A może na co dzień tam pracujesz? Odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki, zlokalizowany w tym malowniczym miasteczku!

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz - godziny otwarcia

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz znajduje się w Ośrodku Zdrowia i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 10:30. Z uwagi na położenie tuż przy głównej drodze dotrzesz do niego komunikacją miejską oraz własnym transportem. Na miejscu czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy medyczni, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni pakiet badań i poinstruują, jak należy się do nich przygotować.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań ul. Wadowicka 3 Wieprz oferuje swoim pacjentom podstawowe oraz rozszerzone badania zdrowotne. Jednym z najpopularniejszych rodzajów badań jest morfologia (z rozmazem lub bez). Na jej podstawie, lekarz może określić ogólną kondycję Twojego organizmu. Wyniki morfologii krwi pomagają stwierdzić np. czy w Twoim organizmie toczy się stan zapalny, a także czy nie cierpisz na inne choroby lub nie istnieją wskazania do szerszej diagnostyki.

Przynajmniej raz na rok powinieneś wykonać badania moczu. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz to miejsce, gdzie możesz to zrobić od ręki. Wystarczy, że przyniesiesz próbkę moczu w sterylnym pojemniku, a w przeciągu kilku-kilkunastu godzin odbierzesz wyniki. Jeśli z jakichś powodów, nie jesteś w stanie odebrać wyników osobiście, możesz sprawdzić je przez Internet. Wystarczy, że założysz konto pacjenta. Więcej informacji jak to zrobić, dostępnych jest na stronie internetowej diag.pl w zakładce PACJENT.

W placówce położonej przy ul. Wadowickiej 3 w Wieprzu wykonasz także badania kału, które zlecane są m.in. w sytuacjach podejrzenia chorób trzustki, wrzodów żołądka, pasożytniczych lub bakteryjnych schorzeń przewodu pokarmowego, nowotworu jelita grubego oraz zaburzeń wchłaniania pokarmów. Badanie to jest także wykonywane obligatoryjnie u osób pracujących w branży gastronomicznej.

Punkt Pobrań ul. Wadowicka 3 Wieprz oferuje szereg badań dla kobiet w ciąży, bądź planujących potomstwo. Jednym z nich jest badanie Beta – HCG stosowane w potwierdzaniu i ocenie rozwoju ciąży; w rozpoznawaniu ciąży pozamacicznej i samoistnego poronienia; w diagnostyce powikłań ciąży. Ponadto, w wieprzeckiej placówce możesz skontrolować poziom cukru we krwi, poziom stężenia witaminy D, TSH czy FT4.

Punkt Pobrań Wieprz wykonuje badania z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych.